O wykonawcy

Paul McCartney

Kurtyna w górę: Paul McCartney na eventim.pl

Witamy na profilu Paul McCartney na eventim.pl Profil Paul McCartney dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Paul McCartney
    5 Gwiazdy, od 4 Raporty fanów
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  22.06.13

  Gwiazda z Agata, 29.03.14
  Spektakularna oprawa, niesamowite efekty dźwiękowe i pirotechniczne. Sam Paul jak wino, im starszy tym lepszy. Facet w tym wieku gral ponad 3 godziny i ... nic nie pił :) Zero przerw, widowisko na najwyższym poziomie. Piosenki The Beatles porwały tłum. Jedyny minus to jak zwykle polska organizacja- bramki nr 3 nie było, zero informacji. Akustyka na stadionie poza płytą koszmarna... Stadion Narodowy do koncertów średni, bardzo średni
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  22.06.13

  Przekrój 50 lat historii muzyki z Maciej, 26.07.13
  Gdybym nazwał Sir Paula artysta obraziłbym go. O osiągnięciach muzycznych jak i formie McCartneya na scenie nie ma najmniejszego sensu dyskutować. Koncert w Warszawie był czymś więcej niż tylko zwykłym koncertem. To była lekcja, a zarazem przekrój historii muzyki z ostatnich 50 lat w pigułce trwającej 2:40 minut. Usłyszeliśmy najważniejsze utwory Beatlesów oraz te z kariery solowej Paula. Atmosfera i efekty wizualne zapierały dech w piersiach. Obok Bryana Adamsa to artysta, który ma chyba najlepszy kontakt z publicznością. Sir Paul wyuczył się nie tylko pojedynczych słów, ale całych zdań w języku polskim. Nie zabrakło także wielu wzruszeń. To jeden z tych momentów, których nie da się opisać. Jedyny żal jaki pozostał w moim sercu to fakt, iż był to pierwszy koncert McCartneya w jakim miałem okazję uczestniczyć. Żałuję, że nie zrobiłem tego dużo wcześniej, a zarazem mam nadzieję, że za rok również go usłyszę na żywo (niekoniecznie w Polsce, gdyż pewnie już nigdy więcej do nas nie zawita). Jedynym mankamentem koncertu była niestety fatalna akustyka Stadionu.
 • Warszawa - Stadion Narodowy

  22.06.13

  WSPANIAŁE WSPOMNIENIE :) z Joanna vel Ziuta, 28.06.13
  Paul dziękujemy za cudowne spotkanie. Dziękujemy, że pamiętasz o Johnnie i o Georgu..... byłam na tym koncercie z synem 22- LETNIM I JEGO KOLEŻANKĄ...... były łzy wzruszenia i silnych emocji...i krew z dłoni od oklasków !!!! Cieszę się , że zaraziłam tą muzyką tak młode pokolenie. Syn uzbierał już całą kolekcje płyt THE BEATLES - TAKŻE TYCH WINYLOWYCH !!!!!
 • Warszawa - stadion NARODOWY

  22.06.13

  hmm z donio, 22.06.13
  Hm Leming ale całkiem na przyzwoitym poziomie . może coś młodego pokolenia. a tu tylko dziadziusie ALE TO JUZ BYŁO

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00