Piotruś i wilk - Bilety

Piotruś i wilk - Bilety

W imieniu Agencji Artystycznej Pro Musica chciałabym serdecznie zaprosić Państwa na znakomity spektakl muzyczny dla dzieci “Piotruś i wilk” z muzyką Sergiusza Prokofiewa.Ta wspaniała bajka muzyc...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Piotruś i wilkKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
Wt, 28.11.17
10:00
 
Bilety od 20,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

W imieniu Agencji Artystycznej Pro Musica chciałabym serdecznie zaprosić Państwa na znakomity spektakl muzyczny dla dzieci “Piotruś i wilk” z muzyką Sergiusza Prokofiewa.

Ta wspaniała bajka muzyczna wg rosyjskiej baśni ludowej to podróż do krainy wyobraźni i doskonała rozrywka dla najmłodszych. Wprowadza w świat muzyki klasycznej, prezentuje instrumenty i pobudza dziecięcą wrażliwość. To historia o tym, że odkrywanie świata niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw, ale również stanowi wyzwanie, żeby im sprostać. Dodatkową atrakcją jest pokaz instrumentów.
O wykonawcach:
ARBORE ART QUINTET - to zespół znakomitych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach, na co dzień koncertujących w orkiestrach symfonicznych w kraju i za granicą. Skład zespołu:
Julia Obrębowska – flet
Karolina Stalmachowska – obój
Szymon Fortuna – klarnet
Stanisław Przygoda – waltornia
Jacek Olesik - fagot

Marek Chudziński - absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wydziału aktorskiego o specjalizacji wokalno-estradowej. Ze sceną i estradą związany od wielu lat. Współpracował m.in. z Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Teatrem Stefana Żeromskiego w Kielcach. Obecnie aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00