GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWO - Bilety

GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWO - Bilety

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Poznaniu, Szczecinie i w Zabrzu.‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orki...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWOZABRZE
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu
So, 04.11.17
19:00
 
Bilety od 120,00 PLN
Bilety
GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWOSZCZECIN
Filharmonia Szczecin
N, 12.11.17
16:00
 
Bilety od 119,00 PLN
Bilety
GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWOSZCZECIN
Filharmonia Szczecin
N, 12.11.17
19:00
 
Bilety od 119,00 PLN
Bilety
GWIEZDNE WOJNY KONCERTOWOPOZNAŃ
Sala Ziemi MTP Poznań
So, 25.11.17
19:00
 
Bilety od 140,00 PLN
Bilety
1 - 4 z 4

Informacje na temat wydarzenia

Producenci i twórcy projektu Queen Symfonicznie zapraszają na wyjątkowy koncert w Poznaniu, Szczecinie i w Zabrzu.

‘Gwiezdne Wojny Koncertowo’ to multimedialne show w wykonaniu Hollyłódzkiej Orkiestry Filmowej i orkiestry Alla Vienna, pod dyrekcją Jana Niedźwieckiego. Wzbogacone o niezwykłe wizualizacje i znakomitą grę świateł.

Dodatkowo w foyer przed koncertami będzie można podziwiać modele z Gwiezdnych Wojen. Na repertuar koncertu złoży się słynna muzyka Johna Williamsa do wszystkich części filmowej sagi George'a Lucasa. Nie zabraknie najbardziej znanych motywów, takich jak "Marsz Imperialny". Ale to oczywiście nie wszystko.

Scenografie uzupełnią postacie z filmów, a efekty wizualne sprawią, że widz poczuje się jak w kinie. Kto wie, może w foyer spotkacie szturmowców albo inne postacie z uniwersum Gwiezdnych Wojen?

Całość to 16 najbardziej znanych tematów ustawionych w kolejności chronologicznej od pierwszej części "Mroczne widmo" po siódmą - "Przebudzenie mocy". Będziemy mogli usłyszeć między innymi takie utwory, jak: "Duel Of The Fates", "Yoda's Theme", "Cantina Band", "Battle of the Heroes" czy "March of Resistance" Muzyce towarzyszyć będą wizualizacje na wielkim ekranie, a nietuzinkowy show świetlny wprowadzi nas całkowicie w świat stworzony przez George`a Lucasa.

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00