Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2

Głogowska 14, 60-734 Poznań
PL

Informacje o obiekcie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to lider polskiego przemysłu targowego. Posiadają ok. 55% udziału w rynku targowym w Polsce i są pierwszym organizatorem targów w Europie Środkowo-Wschodniej. MTP należą do organizacji skupiających liderów targowych z całego świata m.in. UFI - Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego i Centrex - Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, EMECA - Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych oraz Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

W portfolio produktów MTP znajduje się ponad sto targów organizowanych w cyklach rocznych lub dwuletnich. W roku 2015 we wszystkich wydarzeniach targowych organizowanych na terenie poznańskich targów wzięło udział 9,606 tys. wystawców, a odwiedziło je 634 427 tys. zwiedzających.

Międzynarodowe Targi Poznańskie wspierają promocję polskiej gospodarki za granicą. Współpracują z ministerstwami, Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, stowarzyszeniami i izbami gospodarczymi. Są organizatorem wystąpień narodowych na największych światowych targach. Przykładem jest stoisko polskie, organizowane przez MTP na targach nowych technologii CeBIT, które odwiedziła Kanclerz Niemiec Angela Merkel, czy też ekspozycja naszej branży gamingowej na Targach ChinaJoy 2014 w Szanghaju. Międzynarodowe Targi Poznańskie są realizatorem Branżowego Programu Promocji Mebli i Odzieży oraz Rynku Gier Video. W ubiegłych latach, w ramach Program Promocji Ogólnej Ministerstwa Gospodarki wspierały polski biznes m.in. na perspektywicznych rynkach Kazachstanu i Kanady, a obecnie na rynku brazylijskim i tureckim. Spółka jest laureatem licznych nagród, wśród których znajdują się tak prestiżowe wyróżnienia jak: Ambasador Polskiej Gospodarki, Nagroda Gospodarcza Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Teraz Polska, Certyfikat Marki Firmowej, Medal Europejski, Budowniczy Polskiego Sportu, Złoty Medal im. Jana Kilińskiego.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2 .

Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2
3.8 (40 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Czareg, 02.05.17
Pyrkon (02.05.17) - Świetna impreza
Bardzo fajna impreza. Jechałem dość sceptycznie nastawiony, niejako zmuszony przez dziewczynę- fankę klimatów fantasy i si-fi ale przyznaję, że zostałem pozytywnie zaskoczony. Przyjaźni ludzie, ciekawe prelekcje i dobra organizacja sprawila, ze Pyrkon okazał się bardzo ciekawym przeżyciem i świetnym pomysłem na spędzenie weekendu we dwoje. Serdecznie polecam każdemu. Czareg
Daria, 28.11.16
Tom Odell (28.11.16) - Cudowny koncert!
Było fantastycznie, atmosfera genialna! Mega przeżycie. Z pewnością pójdę na koncert Toma jeszcze nie jeden raz!
Justyna, 14.11.16
Scena na tyle wysoko, że stojąc z tyłu bądź za wysoką osobą artyści na scenie są widoczni dla każdego :-)
IRA (14.11.16) - Superr impreza
Koncert IRY fenomenalny! Gra i śpiew na żywo, gorące reakcje publiczności. Koncert na mega wysokim poziomie. Polecam wszystkim i czekam za kolejną wizytą zespołu w Poznaniu!
ProjektAA, 11.11.16
Flume (11.11.16) - Doskonały koncert
Świetny koncert, energetyczny i piękny. Może nawet lepszy niż w zeszłym roku na Openerze. Flume naprawdę się przyłożył, a hala nr 2 na MTP okazała się dobrym miejscem na koncerty.
Robert, 11.11.16
Flume (11.11.16) - Najlepsza impreza!!
Było po prostu najlepiej!! Nic dodać nic ująć;) Flum dał czadu rozj.... System:) Dawno tak dobrze się nie bawiłem:)

Dojazd

Adres: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2
Głogowska 14, 60-734 Poznań
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00