David Garrett - EXPLOSIVE Tour - Bilety

“Diabelski skrzypek” wznawia światową trasę koncertową “EXPLOSIVE – LIVE”.W 2017 roku DAVID GARRETT powróci do Pol...

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
David Garrett - EXPLOSIVE TourKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 25.10.17
20:00
 
Bilety od 190,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
Parking w TAURON Arenie Kraków: DAVID GARRETT & HI...KRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Śr, 25.10.17
20:00
 
Bilety od 30,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
David Garrett - EXPLOSIVE TourWARSZAWA
Torwar
Cz, 26.10.17
20:00
 
Bilety od 190,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
David Garrett - EXPLOSIVE TourGDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
Pt, 27.10.17
20:00
 
Bilety od 190,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
David Garrett - ParkingGDAŃSK/SOPOT
ERGO ARENA
Pt, 27.10.17
20:00
 
Bilety od 18,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 5 z 5

Informacje na temat wydarzenia

“Diabelski skrzypek” wznawia światową trasę koncertową “EXPLOSIVE – LIVE”.

W 2017 roku DAVID GARRETT powróci do Polski!

Choć echa jego spektakularnego występu w Polsce jeszcze nie wybrzmiały, DAVID GARRETT zagra trzy koncerty w naszym kraju. Artysta zagra w Krakowie, Warszawie i Gdańsku w październiku 2017 roku, w ramach trasy “EXPLOSIVE – LIVE”.

David po raz pierwszy wystąpił przed polską publicznością w grudniu zeszłego roku. W łódzkiej hali Atlas Arena powitało go 6.000 rozentuzjazmowanych fanów. Jego elektryzujące interpretacje rockowych i popowych przebojów, takich jak “Purple Rain”, “They Don’t Care About Us”, czy “Viva La Vida”, a także mistrzowskie wykonania własnych kompozycji (między innymi “Furious” i “Explosive”) spotkały się z ekstatycznymi reakcjami publiczności, która raz po raz wstawała, klaskała w dłonie, a nawet tańczyła w rytm muzyki.

Ponieważ skala próśb i apeli o ponowny występ artysty przybrała niespotykane dotąd rozmiary, DAVID GARRETT – najgorętszy niemiecki towar eksportowy, powróci do Polski w 2017 roku. Skrzypek trzykrotnie wystąpi w naszym kraju w październiku, w ramach cieszącej się ogromną popularnością trasy “EXPLOSIVE – LIVE”.

Paganini wśród gwiazd muzyki pop lub Jimi Hendrix wśród skrzypków. DAVID GARRETT to “Diabelski Skrzypek” na miarę naszych czasów, międzynarodowa supergwiazda, która zaciera granice między Mozartem, a Metallicą. Ceniony za zapoczątkowanie mody na muzykę crossover, a także za niebywałą wręcz wirtuozerię, David z wielką swobodą wykonuje zarówno najbardziej skomplikowane kompozycje muzyki klasycznej, jak i znane ze stadionów rockowe hity. Podziwiany przez rzesze fanów na całym świecie, dotychczas sprzedał miliony biletów na swoje koncerty. Ma na swoim koncie 23 złote oraz 16 platynowych płyt, przyznanych mu w tak różnych krajach, jak: Hong Kong, Niemcy, Meksyk, Tajwan, Brazylia, czy Singapur. Jego najnowszy album, zatytułowany “Explosive” otrzymał status złotej płyty w Niemczech i Austrii w ciągu pierwszych kilku tygodni sprzedaży. DAVID GARRETT łączy w sobie charyzmę gwiazdy rocka z wirtuozerią, której skalę osiągają jedynie najlepsi instrumentaliści naszych czasów.

Nie przegap ekscytującego wieczoru z DAVIDEM GARRETTEM oraz JEGO ZESPOŁEM! Już teraz kup swój bilet na jeden z trzech koncertów roku!
 •  
  David Garrett
    5 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  10.12.16

  To trzeba zobaczyć!!!! z iwona, 28.04.17
  David Garrett Explosive, byłam w Łodzi koncert był genialny!!! David daje swoim wykonaniem taki ładunek pozytywnej energii, że długo nie można zapomnieć. Koncert wart obejrzenia, wysłuchania, przeżywania!!! Atmosfera cudowna!!! Polecam koncerty w Krakowie, Warszawie i Gdańsku 25, 26 i 27 października 2017. To po prostu trzeba zobaczyć i przeżyć!!! Ja będę w Krakowie, do zobaczenia!
 • Łódź - Atlas Arena

  10.12.16

  Jedyny i niepowtarzalny! z Justice, 09.04.17
  Już od wielu wielu lat David Garrett Poland chciał by wreszcie jego ukochany artysta zawitał do naszego kraju. Wiele próśb było wysyłane do niego samego, do jego menagerów. Fani naprawdę starali się by sam David usłyszał o Polsce i ,że ma tutaj sporą rzeszę fanów. Pisaliśmy do wszystkich gdzie się dało i oto efekt. David zawitał po raz pierwszy w naszym kraju w ubiegłym roku. I chyba mu się tutaj spodobało skoro wraca aż z 3 koncertami. To jest nasz wielki sukces. Tym którzy nie byli na jego koncercie w Łodzi gorąco polecam któryś z tych koncertów. Do wyboru do koloru. Będziecie zachwyceni.
 • Łódź - Atlas Arena

  10.12.16

  David Garrett poza czasem i przestrzenią z Serenity, 05.02.17
  David Garrett był oczekiwany w Polsce przez tysiące fanek. Ten niezwykle utalentowany skrzypek niemiecki i zjawiskowo piękny mężczyzna podbija serca wszystkich osób, które mają okazję zapoznać się z jego twórczością. Od 4 roku życia jego losy związane były ze skrzypcami. Najpierw z obowiązku, teraz z pasji do muzyki tworzy dla nas magiczny świat, którego nie chcemy opuścić. Jest geniuszem skrzypiec i nastroju, który tworzy grając na tym instrumencie. Jego koncert 10 grudnia w Łodzi wzbudził w nas pragnienie uczestnictwa w następnych koncertach. Koncert w Łodzi na długo pozostanie w mojej pamięci. Magiczny świat, który tworzy David Garrett, jest uniwersalną krainą pełną piękna, miłości, pozytywnych doznań i serenity - błogości, o której skomponował utwór. Szczęśliwa posiadaczka biletu na następny jego koncert w Polsce - Kraków 25 października 2017. Pozdrawiam i gorąco polecam uczestnictwo w jego październikowych koncertach - kraków 25-10-2017, Warszawa-26-10-2017, Gdańsk-27-10-2017

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na niektóre z powyższych wydarzeń są dostępne FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00