Imany - Bilety

Imany - Bilety

Kasia Moś wystąpi przed Imany! Już 17 października w Krakowie zaśpiewa francuska wokalistka Imany. Przed jej koncertem w Tauron Arena Kraków publiczność będzie mogła usłyszeć Kasię Moś. Kasia ...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
ImanyKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
Wt, 17.10.17
19:30
 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Kasia Moś wystąpi przed Imany!
Już 17 października w Krakowie zaśpiewa francuska wokalistka Imany. Przed jej koncertem w Tauron Arena Kraków publiczność będzie mogła usłyszeć Kasię Moś.
Kasia Moś – reprezentantka Polski podczas 62 Konkursu Piosenki Eurowizji 2017 w Kijowie z utworem „Flashlight” - to wspólna kompozycja polsko – szwedzko – angielska. Imany w Polsce! Agencje Go Ahead i Knock Out Productions zapraszają!
17 października na Tauron Arena Kraków! Sprzedaż biletów na wydarzenie rusza 18 maja. Zapraszamy! IMANY (FRANCJA) pop rock, soul, blues, folk: Po sukcesie ubiegłorocznych koncertów w Polsce wokalistka wraca ponownie! Imany, obok Zaz, jest uważana za jedno z największych objawień francuskiej sceny ostatnich lat. Jej muzyka określana jest jako połączenie akustycznego folku oraz soulowego bluesa. Młodziutka Francuzka do Paryża trafiła prosto z Nowego Jorku, gdzie odnosiła sukcesy jako modelka. Po przeprowadzce do Europy wybrała jednak drogę muzyczną i błyskawicznie oczarowała kontynent swoim zjawiskowym głosem. Już pierwszy album wokalistki, „The Shape of a Broken Heart”, wydany w 2011 roku, pokrył się platyną we Francji, Grecji i Polsce. Podobnym sukcesem cieszyły się single „You Will Never Know” czy „Don’t Be So Shy” z drugiej płyty. W ubiegłym roku wokalistka wydała również EP-kę "There were tears", którą promował singiel o tym samym tytule. W sierpniu 2016r. ukazał się najnowszy album artystki, "The Wrong Kind Of War". Oprócz nowych kompozycji na płycie znalazły się trzy utwory, które poznaliśmy przy okazji minialbumu „There Were Tears”. Pojawił się tam również międzynarodowy przebój „Don’t Be So Shy” zremixowany przez DJ-ski duet Filatov & Karas, oraz ten sam utwór w aranżacji z 9-osobowych bandem.
 •  
  Imany
    5 Gwiazdy, od 7 FanReport
 • Poznań - Międzynarodowe Targi Poznańskie, Hala Nr. 2

  14.10.16

  Koncertowo :) z A.M., 21.10.16
  Koncert Imany - DOSKONAŁY! Może trochę rozczarowana jestem polskim suportem, bo poprzednio Imany była ze swoim ;)
 • Warszawa - Klub Muzyczny Progresja

  15.10.16

  Lepiej niż OK. z robiu, 16.10.16
  IMANY - żadnego gwiazdorzenia, po prostu talent i świetna muzyka. Świetny kontakt z publicznością, punktualność (wyszła na scenę chyba nawet minutę przed czasem), długi bis. Cały koncert prawie dwie godziny.
 • Warszawa - Klub Muzyczny Progresja

  15.10.16

  Super koncert z Alicja, 16.10.16
  Koncert odbył się w klubie progresja, 15.10.2016. wejście na koncert bez problemów i szybko, a padał deszcz. Przed Imany występowała Kasia ... Super głos. Imany rewelacja, cały czas śpiewała do nas, dla nas, zeszła że sceny weszła między tłum i zaśpiewała bez mikrofonu. Wspaniały koncert i jej zespol
 • GDAŃSK - Stary Maneż

  13.10.16

  wspaniałe wydarzenie :) z iwona, 16.10.16
  Koncert wspaniały, Imany zachwyciła swoim głosem. Pojawiła się na scenie nie wiadomo kiedy, bez żadnego przepychu, w spodniach koszuli i trampkach tak po prostu :) Wprowadziła świetny nastrój, prowadząc rozmowę z publicznością, żartując, zachęcając do śpiewu i zabawy. Piękny głos do tego ruch na scenie taki naturalny i nie wymuszony. Jestem pod wielkim wrażeniem, to mój pierwszy koncert Imany i na pewno nie ostatni :)
 • Warszawa - Progresja Music Zone

  18.06.16

  Fatastyczny koncerty IMANY! z Marzena, 20.06.16
  Niesamowity, niezapomniany koncert! Fantasyczna energia i niezapomniane wrazenia. Z niecierpliwoscia czekam na nastepny koncert w Warszawie :)

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Dla tego wydarzenia dostępny jest FanTicket. Przy zamówieniu biletu zostanie wybrany automatycznie FanTicket chyba, że zdecydujesz się na inny sposób dostawy niż kurier lub poczta. Kolorowy, emocjonujący i wyjątkowy FanTicket to prawdziwa gratka dla kolekcjonera. Wysokiej jakości wydruk kolorowego projektu czyni z niego idealny i niepodrabialny prezent.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00