O wykonawcy

Polsat Boxing Night

Kurtyna w górę: Polsat Boxing Night na eventim.pl

Witamy na profilu Polsat Boxing Night na eventim.pl Profil Polsat Boxing Night dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Polsat Boxing Night
    3.7 Gwiazdy, od 18 FanReport
 • KRAKÓW - Kraków Arena

  08.11.14

  Idealnie! z Artur, 11.11.14
  Pierwsza wizyta w Kraków Arenie, jedna z najlepszych inwestycji naszego miasta. Poziom przygotowania technicznego i zabezpieczenia hali bardzo wysoki. Polecam!
 • KRAKÓW - Kraków Arena

  08.11.14

  Niesamowite emocje! z ivi, 11.11.14
  Świetna organizacja imprezy, wszystko dopięte na ostatni guzik. Niesamowite emocje. Warto było przeżyć to na live!
 • KRAKÓW - Kraków Arena

  08.11.14

  Adamek vs Szpilka z Bartek, 10.11.14
  Bardzo udana gala, dobre walki, dobrzy zawodnicy, bardzo dobra realizacja, obsługa, jedyny minus to wielkość telebimów i fakt że (przynajmniej jeden) był przysłonięty kablami co trochę utrudniało widoczność, po za tym wszystko ok, widoczność trybun ok, wywiady mogły by być udostępniane widowni na hali (tzn udostępnić dźwięk, tak aby w przerwach widownia mogła mieć dostęp do tego co telewidzowie), ogólnie wszystko ok.
 • KRAKÓW - Kraków Arena

  08.11.14

  Impreza pełna emocji z krakus, 09.11.14
  Byłem pierwszy raz na takiej gali i jestem zadowolony, nagłośnienie, wizualizacje, gra świateł to wszystko wpływało na atmosferę podczas imprezy. Polsat Boxing Night to dobra marka ale czułem sposób prezentacji wydarzenia bardziej dla telewidzów niż kibiców w hali, mimo wszystko czuć było emocje.
 • KRAKÓW - Kraków Arena

  08.11.14

  Najlepsza gala na jakiej byłam! z Magda, 09.11.14
  Oprócz świetnego widowiska, wszyscy obecni mogli liczyć na super organizacje imprezy (nawet po wszystkim ochrona czuwała nad tym, aby te tysiące samochodów bezpiecznie i w szybkim tempie opuściły obiekt). Bardzo bezpiecznie! A Kraków Arena robi ogromne wrażenie! !!! Siedziałam na trybunach, a widziałam bardzo dobrze co dzieje się na ringu:)

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00