Pożar w Burdelu - Bilety

Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce.

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
FABRYKA PATRIOTÓW - ROCKOPERA NARODOWAKATOWICE
Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice
Śr, 04.10.17
19:00
 
Odwołane
Info
FABRYKA PATRIOTÓW - ROCKOPERA NARODOWAWROCŁAW
Hala Stulecia
Cz, 05.10.17
19:00
 
Odwołane
Info
Do podsumowania imprezy1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

 Nie radzisz sobie po rozwodzie? Jesteś singielką, a marzysz o ro­dzinie? Chcesz poświęcić czemuś swoje życie, ale nie wiesz cze­mu? Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce. Zatrudnij się w Fabryce Patriotów.

  Nie radzisz sobie po rozwodzie? Jesteś singielką, a marzysz o ro­dzinie? Chcesz poświęcić czemuś swoje życie, ale nie wiesz cze­mu? Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce. Zatrudnij się w Fabryce Patriotów.

INFORMACJE NA TEMAT WYDARZENIA:

Podczas nocnego głosowania sejm przy­znaje milionową dotację z budżetu na 2017 rok kontrowersyjnej metodzie leczenia bezpłodności – nacjotechnologii. Nacjo­biznes staje się główną gałęzią gospo­darki, a w całej Polsce powstają oddziały Fabryki Patriotów. Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa i Wrocław – to tam, na oczach widzów, Polki będą rodziły i wychowywały nowe pokolenia. Fabryka Patriotów to nie tylko inwestycja demo­graficzna, ale także patriotyczny reality show, pełen mrożących krew w żyłach po­rodów, efektownych opętań i nawróceń, a przede wszystkim bohaterów, których pokocha cała Polska.

„Pożar w Burdelu” to teatralny serial (ponad 30 odcinków) stanowiący bieżą­cy komentarz do otaczającej nas rze­czywistości. Widowisko z przytupem, a jednocześnie klasą, nawiązuje do przed­wojennej tradycji kabaretowej. Orkie­stra oraz śpiew i taniec w wykonaniu grupy wszechstronnych artystów, a cza­sem nawet numery cyrkowe czy pokazy iluzji, nie pozwalają oderwać wzroku od sceny przez cały czas trwania spektaklu. Ta najprężniej działająca warszawska trupa już od kilku lat zabawia swą odda­ną publiczność dostarczając nowocze­snej, inteligenckiej rozrywki.

                                                                           

Najgorętszy towar w całym kraju.

Kilkunastu aktorów.

Zjawiskowy BurdelBand i niepokorne Żelazne Waginy na żywo.

Telewizja BurdelTV – jedyna prawdziwa telewizja w kraju.

Lasery i bajery, Cyrk Magii i Ściemy, a przede wszystkim gorący patriotyzm i troska o Ojczyznę za niewygórowaną cenę.

Nie bądź obojętny – Fabryka Patriotów czeka.


O tym artyscie

Biografia artysty

Inicjatorami powstania zespołu byli we wrześniu 2012, reżyser i dramatopisarz Michał Walczak oraz historyk Maciej Łubieński. Zespół debiutował na deskach Klubu Komediowego Chłodna (Kamienica przy ul. Chłodnej 25 w Warszawie), gdzie rozpoczął wystawianie spektakli – kolejnych odcinków cyklu zatytułowanego zgodnie z nazwą grupy Pożar w burdelu. Na wi...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00