Progresja Music Zone WARSZAWA

ul. Fort Wola 22, 01-258 WARSZAWA
PL

Informacje o obiekcie

Klub Progresja powstał w 2003 roku i od samych początków był jednym z najważniejszych miejsc na muzycznej mapie Polski. Przez 13 lat swojej działalności zyskał opinię najlepszej warszawskiej sceny rockowej, ale nie tylko. Występowały tu także gwiazdy jazzu czy bluesa. Zaplecze techniczne, profesjonalną obsługę podczas koncertów oraz doskonałą publiczność doceniają artyści z całego świata. W ciągu pierwszych dziewięciu lat działalności klub zyskał markę i dobrą opinię wśród fanów i muzyków, którzy uważają go za miejsce kultowe, nie tylko ze względu na koncerty największych gwiazd. To właśnie na scenach Progresji od wielu lat mają swoją szansę na rozpoczęcie profesjonalnej kariery muzycznej zespoły młode oraz debiutanci, którzy z czasem wyrośli na gwizdy światowego formatu (np. Tides From Nebula czy Riverside).
W 2013 roku klub przekształcił się w Progresja Music Zone, czyli największe w Polsce założenie muzyczne. Obecnie Progresja dysponuje trzema scenami w obrębie klubu, organizuje koncerty halowe na Hali Koło (ul. Obozowa), a także jako agencja koncertowa współpracuje z innymi klubami na terenie Polski.

Do Klubu trafiają już nie tylko największe gwiazdy rockowe czy metalowe, ale stała się ona także najsilniejszym ośrodkiem muzyki dark wave i synthpop w Warszawie. Obok muzyki niszowej często goszczą tutaj zespoły alternatywne i coraz chętniej występują gwizdy mainstreamowe.

Progresja jest nie tylko rozpoznawalną marką w środowisku branżowym, ale także cieszy się dobrą opinią wśród fanów oraz dziennikarzy i krytyków muzycznych.

Przyjdź, słuchaj, baw się!

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Progresja Music Zone WARSZAWA

Deine Lakaien
17.03.17
Cudowny koncert Warszawa Progresja z Marzi, 20.04.17
Pierwszy mój koncert Deine Lakaien. I do dziś nie mogę się pozbierać. Alexander śpiewa przecudnie. Poradziłby sobie śpiewając bez żadnych instrumentów poza swoim pięknym głosem. Wspaniale interpretuje muzykę. Ernst, niezrównany kompozytor, dyrygent i pianista. Coś niesamowitego..
Sophie Ellis Bextor
09.03.17
Nieziemska artystka z Greg, 09.03.17
Prawdziwy zwierz sceniczny. Genialny wokal, super kontakt z publicznością. Szkoda, że koncert był w Progresji, bo miejsce średnie, ale Sophie wynagrodziła wszystko :)
Rival Sons
18.02.17
Ach, co to był za koncert! z Edyta, 21.02.17
Jakaż energia popłynęła ze sceny tej soboty! coś niesamowitego! Genialny zespół, świetny wokal 3 Zakochałam się ;)
Rival Sons
18.02.17
Stary rock w nowym wydaniu z Maja, 19.02.17
Znakomity koncert. Jay Buchanan w świetnej formie. Dla mnie, wielbicielki rocka lat 70-tych wielka radość, że młodzi ludzie grają taką muzykę. Niczego lepszego jak dotąd nie wymyślono.
Rival Sons
18.02.17
Świetny band - świetne show z Krixxxon87, 19.02.17
Nic dodać nic ująć, obecnie jest to prawdopodobnie najlepszy rockowy band na świecie. Show bardzo udane - wszystkie największe hity zagrane, dobra organizacja (nawet nie było aż tak parno jak to bywa czasami w klubach), bardzo ciekawy support (bardzo energiczny i zabawny poeta). Głos Jaya ze stali, Scott na gitarze głośny i bezbłędny, sekcja rytmiczna (Dave i Mike) napier..... az milo, klawiszowiec Todd super szołmen ze świenym brzmieniem. Widziałem ich już drugi raz na żywo i drugi pokazali co to prawdziwy rock n roll.

Dojazd

Adres: Progresja Music Zone
ul. Fort Wola 22, 01-258 WARSZAWA
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00