Gdynia Open 2015 - Bilety

Więcej ...

 • Kiedy i gdzie?

 • Dla mnie i dla innych!

 • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Gdynia Open 2015 - KARNETGDYNIA
Gdynia Arena
Pt, 27.02.15
08:59
 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
Gdynia Open 2015 - SobotaGDYNIA
Gdynia Arena
So, 28.02.15
09:00
 
Zbyt mało czasu na dostawę
Info
GDYNIA
Gdynia Arena
N, 01.03.15
09:00
 
Bilety od 110,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 3 z 3
 •  
  Gdynia Open
    4 Gwiazdy, od 4 Raporty fanów
 • Gdynia - Hala Sportowo - Widowiskowa

  09.02.14

  Rewelacyjna atmosfera z Anna, 10.02.14
  Naprawdę wspaniała impreza, atmosfera na trybunach niepowtarzalna, cieszę się że taka impreza wreszcie zagościła w Polsce! Z mojej strony jestem zachwycona pomocą ochrony obsługującej imprezę, która pomogła mi przemieszczać się w trakcie eventu i otoczyła mnie wspaniałą opieką (jestem w ciąży). Jedyne niedociągnięcia, to jakość siedzeń w strefie bietów droższych i VIP - wszystkie osoby w tym sektorze, pomimo wspaniałego widoku, strasznie narzekały na niewygodę. Może na przyszłość warto zmienić lokalizacje stołu telewizyjnego tak, żeby jakość siedzeń była adekwatna do ceny biletu? ;) Pozdrawiam!
 • Gdynia - Gdynia Arena

  09.02.14

  Turniej pierwsza klasa z Paweł, 10.02.14
  Turniej pierwsza klasa jednakże organizacja kulała... Nikt nie wie po co było kupować bilety na 1 kategorię skoro nikt przy sektorze nie kontrolował kto na niego wchodzi i w praktyce wszyscy siedzieli na 1 kategorii nawet Ci z biletami z 2 kategorii... Druga sprawa to siedzenie na schodach - raz ochroniarz to widział, raz nie a na sektorze 1 kategorii w każdym przejściu powinien być ochroniarz tego pilnujący... Trzecia sprawa - szkło - panie sędziny paradowały z piwem w kuflach po sektorze a podobnież nie wolno było wnosić szkła na trybuny... Czwarta spawa - aparaty - z sektora VIP można było bez problemów robić zdjęcia z flash-em a podobnież było to zabronione i tylko w VIP-ach nikt nikogo nie upominał... Regulamin jest chyba jednakowy dla wszystkich?
 • Gdynia - Hala widowiskowa w Gdyni

  09.02.14

  Dobre zawody z Zbigniew, 10.02.14
  Myślę, że sama organizacja była troszkę niedociągnięta aczkolwiek zawody pod względem poziomu zawodników i rozrywki były naprawdę świetne. Jedyne minusy to niewygodne siedzenia i dosyć słaba akustyka ;)
 • Gdynia - Hala Widowiskowa Gdynia

  09.02.14

  Do trzech razy sztuka... z Kibic, 10.02.14
  Impreza jak najbardziej udana, z dużo większym rozmachem niż rok temu... Niestety, poza powtórnym odsiewie największych nazwisk przed 1/8 finału (co znacząco wpłynęło na poziom finałów - może coś nie tak z drabinkami?), hala w Gdyni musi jeszcze odrobić lekcje w kilku kwestiach: 1. Skandaliczne niedopatrzenie w kwestii wszechobecnej muchy! Być może publiczność w Gdyni to bawiło, ale zanim będziemy próbować się pokazać przed publicznością międzynarodową oklaskami i okrzykami gości, zadbajmy o światowy poziom przygotowania! A wystarczyła by lampa owadobójcza zostawiona na noc w ciemnej hali... 2. Cztery kategorie biletów dostępne na eventim, a na miejscu podział widoczny tylko na dwie - VIP i plebs (czyli reszta)... Proponowałbym wykorzystanie jakże czujnych ochroniarzy również do egzekwowania kto i gdzie może wejść, zapłaciwszy za bilet tyle, ile uważał za stosowne... Bo inaczej nie widzę sensu podziału biletów na kategorie - chyba gdyńska sala widowiskowa nie chciałaby być posądzona o wprowadzanie w błąd i naciąganie gości... 3. Działający z kilkuminutowym opóźnieniem tablica wyników podczas samego finału! Chyba więcej nie trzeba dodawać - poniżej poziomu, tym bardziej, że wcześniej działała (w miarę) sprawnie... 4. Monitory z relacją telewizyjną nad stołami, dla widzów siedzących dalej - najwyraźniej organizatorzy zakładają, że wszyscy dysponują lornetkami... W sali VIP na ścianie wisi większy monitor niż te trzy na hali, wiszące na wys. kilku metrów - kolejna oszczędność? Więcej nie zamierzam się rozpisywać - spora zmiana na plus pod względem rozmiaru imprezy, ale nadal jeszcze dużo miejsca do poprawy... Do zobaczenia za rok, tym razem obowiązkowo z Ronnie OSullivanem w składzie! :)

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00

Sobota 10:00 - 15:00