O wykonawcy

Rammstein

Kurtyna w górę: Rammstein na eventim.pl

Rammstein (często zapisywane skrótowo jako R+) – niemiecki zespół grający muzykę z gatunku Neue Deutsche Härte. Powstał w 1994 roku, jego nazwa pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej (Ramstein Air Base) w Niemczech, położonej obok miasta Ramstein-Miesenbach, w której miała miejsce katastrofa lotnicza, o której zespół nagrał utwór o tej samej nazwie[2]. Początkowo nazwa brzmiała „Rammstein Flugschau”, która jednak w niedalekiej przyszłości została skrócona do Rammstein. Paul Landers, jeden z ówczesnych twórców nowej nazwy, w późniejszym czasie wyjaśnił, iż nowa nazwa zespołu została wymyślona dla zabawy i dodatkowo ze względu na niewiedzę omyłkowo zapisana przez dwa M. Pomimo innych pomysłów na nazwę zespołu (m.in. Milch, Erde oraz Mutter), grupie nie udało się już pozbyć starszego nazewnictwa. Zespół od początku kariery, sprzedał na świecie 17 milionów płyt. Rammstein jest też pierwszym artystą z Niemiec, który wyprzedał słynną nowojorską Madison Square Garden.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Rammstein (często zapisywane skrótowo jako R+) – niemiecki zespół grający muzykę z gatunku Neue Deutsche Härte. Powstał w 1994 roku, jego nazwa pochodzi od amerykańskiej bazy lotniczej (Ramstein Air Base) w Niemczech, położonej obok miasta Ramstein-Miesenbach, w której miała miejsce katastrofa lotnicza, o której zespół nagrał utwór o tej samej nazw...
Czytaj więcej

 •  
  Rammstein
    4.9 Gwiazdy, od 17 FanReport
 • Wrocław - Wrocław

  27.08.16

  RAMMSTEIN !!! ♥ z Daria, 17.09.16
  Koncert Rammstein we Wrocławiu... wow - to było coś! Spełniło się moje marzenie, aby jechać na prawdziwy koncert. Zresztą nie na byle jaki koncert, to była prawdziwa petarda! Dźwięki, pirotechnika, emocje, ludzie.. coś wspaniałego. Niezapomniane chwile na całe życie ^_^ mam nadzieję, że Rammstein niedługo znów odwiedzi Polskę ze swoim wspaniałym show :)
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  27.08.16

  Zajebisty koncert z Kaczor, 10.09.16
  Wybierając się na koncert Rammstein wiedziałem, że nie zawiodę się...no i nie zawiodłem się! Nagłośnienie, efekty specjalne i oczywiście muzyka i wokal na najwyższym, wszechświatowym wręcz, poziomie. Oby więcej tego typu imprez odbywało się w Polsce!!!
 • wrocław - Stadion Wro

  27.08.16

  Rammstein dał radę, super koncert! z Pawel, 04.09.16
  Tak jak poprzednicy, zgadzam się z tym, że koncert był rewelacyjny. Nie rozumiem tylko kanapkowców, jechał taki przez całą Polskę na koncert Rammsteina, żeby w połowie występu ( nie w przerwie) biegać po piwo i zapiekanki. W sumie niech sobie stoi w tych kolejkach, pewnie koncert puści sobie na youtubie w domu, no ale dlaczego wqrwia innych (mowa o trybunach). Mielno pełną gębą.
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  27.08.16

  Nie da się tego opisać słowami! z Martyna, 03.09.16
  Był to mój pierwszy koncert Rammstein oraz pierwszy jakikolwiek koncert w życiu! Było niesamowicie, atmosfera wow, Limp Bizkit również świetnie wypadł, Rammstein jak zawsze rozwalił system, efekty pirotechniczne \m/ nie mogę się doczekać kolejnego, bo po prostu muszę iść! Minął już cały tydzień ale ja nadal wspominam oraz mam ciary gdy słyszę ich muzykę ♥ Wir sind für die Musik geboren Wir sind die Diener eurer Ohren Immer wenn ihr traurig seid Spielen wir für euch ♥
 • Stadion Wrocław - Stadion Główny

  27.08.16

  Rammstein i Limp Bizkit z Łukasz, 30.08.16
  To był mój pierwszy koncert i prawdopodobnie nigdy ale to nigdy nie będę miał już okazji zobaczyć takiego widowiska. Grupy które tam wystąpiły były strzałem w 10! Limp BIzkit to już klasyk udanej imprezy Rammstein przeszedł sam siebie, jeżeli jeszcze gdziekolwiek w Polsce trafi się następny koncert nieważne na którym końcu i tak się wybiorę. Moja żona nie jest fanką mocniejszych dzwieków ale wrażenie jakie wywarła na niej ta impreza i fani Rammsteina bezcenne.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00