Recital Dusza Australii - Bilety

Recital Dusza Australii - Bilety

Muzyka australijska ma wyjątkowy styl, który często czerpie inspirację ze wspaniałej australijskiej przyrody, bogatej kultury oraz aborygeńskich akcentów przypominających nam o rdzennych mieszka...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Recital Dusza AustraliiKATOWICE
Filharmonia Śląska
Pt, 28.04.17
18:00
 
Bilety od 35,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Muzyka australijska ma wyjątkowy styl, który często czerpie inspirację ze wspaniałej australijskiej przyrody, bogatej kultury oraz aborygeńskich akcentów przypominających nam o rdzennych mieszkańcach tego kontynentu. Na muzykę Australii duży wpływ wywiera również tematyka różnorodności poszczególnych stanów tego kraju, zamiłowanie Australijczyków do podróży, jak również muzyka przywieziona przez emigrantów z przeróżnych zakątków świata.

Zespół Hourglass jest grupą profesjonalnych muzyków, którzy obrali sobie za cel prezentowanie najnowszych nurtów muzycznych Australii w Europie, jak i regularnej działalności artystycznej w Operze House w Sydney. W skład zespołu Hourglass wchodzą zarówno muzycy australijscy, jak i polscy. Specjalizują się oni w muzyce australijskich kompozytorów takich jak Andrew Ball, Andrew Kennedy, Daniel Rojas, Sally Whitwell, Colin Brumby czy polsko/australijski kopozytor i flecista Michał Rosiak. Podczas kwietniowo-majowych koncertów w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu grupa Hourglass zaprezentuje piękną paletę dźwiękową rodem ze swojego domu, Australii, w połączeniu z dziełami kompozytorów europejskich.

Życzymy wspaniałych wrażeń podczas odbioru występów z serii „Dusza Australii”.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00