Sala Koncertowa Radia Wrocław

Karkonoska 10, 53-015 Wrocław
PL

Informacje o obiekcie

Została wybudowana w latach 1939 — 1942. W pierwszych latach działania nie było tam... miejsc siedzących i widzowie musieli stać podczas koncertów. Obecnie w sali znajdują się wygodne fotele, dzięki którym w koncertach i przedstawieniach może wziąć udział 500 widzów.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Sala Koncertowa Radia Wrocław .

Sala Koncertowa Radia Wrocław
4.5 (25 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Piotr Panek, 10.04.17
Kortez (10.04.17) - Piękny kameralny koncert
Koncert Kortez Trio w sali Polskiego Radia we Wroclawiu - dobra akustyka, wygodne fotele, wspaniala atmosfera, gra swiatel itp. Na minus wplywa slyszalne co chwila w cichych partiach utworow sprzężenia na łącznikach - jest to irytujace , podczas gdy ma grac cisza. poza tym jest szatnia, sala nie duza ale daje to pozytywne odczucia sluchowe. Sam Kortez Trio zagral wszystko w wyjatkowy inny sposob.
bartusia, 09.04.17
Kortez (09.04.17) - Kortez... nic więcej nie trzeba dodawać
Super atmosfera... Ciekawe aranżacje koncertowe. Niby znane utwory a odkrywane na nowo... Dobra realizacja światło / dźwięk.
Rafał, 03.04.17
Michał Bajor (03.04.17) - Polecam serdecznie.
Nie nazwałbym się fanem pana Michała Bajora. Kupiłem bilety na koncert w postaci prezentu Walentynkowego dla żony. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony barwą głosu i talentem pana Michała. Polecam z Moją Miłością ;) Pozdrawiam Rafał
daras, 16.02.17
Słaba, stara, nie ogrzewana, na koncercie zimo, hala ponura, nie zrobiła dobrego wrażenia. obiekt w dobrym położeniu bez problemu z dojazdem.
Gregorian (16.02.17) - Jak zawsze dobry występ
fajne covery po dobrej obróbce, dobrze zaśpiewane i do tego gra świateł i przedstawienie niezłego show od wielu lat jeżdżę na koncerty i zawsze miło i fantastycznie się ogląda i słucha.
Adam Izydorczyk, 17.01.17
Artur Andrus (17.01.17) - Wspaniały recital!
Na recitalu byłem z całą Rodzinką (Żona + 2 Dzieci + ja). Artur Andrus, nie po raz pierwszy nas zachwycił. Po raz pierwszy w takiej formie, bo do tej pory żyliśmy słuchaniem płyt Pana Artura lub oglądaniem Jego występów w telewizji. To co najpiękniejsze w występie (bo wszystkim dużo można by pisać): - ciągła interakcja z publicznością, - mnóstwo wspaniałych gagów sytuacyjnych, - wiersze / wierszyki sypane z rękawa, - humor na najwyższym poziomie... Wspaniałym dopełnieniem recitalu przez cały czas jego trwania był udział 4 wspaniałych multiinstrumentalistów! BRAWO! Dzieci już mi zapowiedziały, że nie mam prawa odpuścić następnego występu Artura Andrusa. Bardzo dziękuję. Kończąc - zachęcam Wszystkich gorąco do słuchania Artura na żywo :)

Dojazd

Adres: Sala Koncertowa Radia Wrocław
Karkonoska 10, 53-015 Wrocław
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00