O wykonawcy

Siesta Festival

Kurtyna w górę: Siesta Festival na eventim.pl

W dniach 29 kwietnia – 1 maja 2011, w Gdańsku odbyła się pierwsza edycja cyklicznego festiwalu muzycznego o nazwie Siesta Festival. Została zorganizowana z okazji 10-tych urodzin radiowej Siesty. Dyrektorem artystycznym festiwalu jest Marcin Kydryński. Podczas wszystkich dotychczasowych czterech edycji, muzycy znani z audycji wystąpili m.in. w Filharmonii Bałtyckiej.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

W dniach 29 kwietnia – 1 maja 2011, w Gdańsku odbyła się pierwsza edycja cyklicznego festiwalu muzycznego o nazwie Siesta Festival. Została zorganizowana z okazji 10-tych urodzin radiowej Siesty. Dyrektorem artystycznym festiwalu jest Marcin Kydryński. Podczas wszystkich dotychczasowych czterech edycji, muzycy znani z audycji wystąpili m.in. w Filh...
Czytaj więcej

Galeria zdjęć

 •  
  Siesta Festival
    5 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • GDAŃSK - Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

  21.04.17

  wspaniała impreza z Grażyna, 24.04.17
  dwa koncerty: piątek Omara Portuondo oraz sobota Mor Karbasi, niezapomniane wrażenia na długo pozostaną w pamięci. Polecam to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie artystyczne. Gdańsk - magiczne miejsce.
 • GDAŃSK - Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

  23.04.16

  Wspaniały koncert i artystka pełna energii! z Asia, 24.04.16
  Piękna muzyka dla miłośników Siesta Festivalu. Gorąco polecam!!! A artystka miała wspaniały kontakt z publicznością, co z pewnością zostało docenione przez słuchaczy. Więcej takich koncertów...
 • GDAŃSK - Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina

  23.04.16

  Wspaniała impreza z Hanna, 24.04.16
  Występ Elidy Almeida z zespołem, który nazywa rodziną przyciągnął do Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku tłumy. Wokalistka to wulkan energii i głos o wielkiej sile i skali. Zaśpiewała kilkanaście piosenek zachęcając publiczność do wtórowania jej oraz porwała wszystkich do tańca. O swojej ojczystej Cabo Verde opowiada w samych superlatywach. Niezastąpiony Marcin Kydryński jako gospodarz wieczoru ze zwykłą sobie swadą zapowiedział pierwszy w Polsce występ caboverdejczyków.

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00