SpeakingConcert - Wesele jakich niewiele - Bilety

SpeakingConcert - Wesele jakich niewiele - Bilety

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Speaking Concert!!! Tym razem tematem przewodnim będzie WESELE. I to nie zwyczajne wesele. Wesele jakich niewiele! Słynna sztuka Pierra Augustina de Beaumrc...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
SpeakingConcert - Wesele jakich niewielePOZNAŃ
Aula UAM
Pn, 22.05.17
18:00
 
Bilety od 65,00 PLN
Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Speaking Concert!!! Tym razem tematem przewodnim będzie WESELE. I to nie zwyczajne wesele. Wesele jakich niewiele!

Słynna sztuka Pierra Augustina de Beaumrchais Wesele Figara uważana jest za jedno z niewielu dzieł literackich które niemalże bezpośrednio wpłynęły na bieg historii. Cięta społeczna satyra stała się inspiracją dla wielu twórców, spośród których W.A. Mozartowi udało się stworzyć genialną muzyczną komedię. Dlaczego Wolfgang zdecydował się na ten - wówczas - dość ryzykowny krok, w jaki sposób dźwiękami charakteryzował postaci różnych stanów, na czym polega interpretacja muzycznego recytatywu, to najistotniejsze kwestie które poruszymy podczas programu.

W koncercie weźmie udział orkiestra symfoniczna oraz 5 solistów. Całość tradycyjnie poprowadzi dyrygent a jednocześnie konferansjer - maestro Marcin Sompoliński.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00