Speedway - Bilety

Speedway - Bilety

Najlepsi żużlowcy świata w siedmiu teamach sponsorskich, świetna atmosfera na stadionie, wiele atrakcji dla kibiców - to znaki rozpoznawcze cyklu Speedway Best Pairs! Kup bilet, przyjdź i przeko...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Bilet ulgowy przysługuje kobietom, dzieciom (od 13 do 18 roku życia – 1999 i młodsze), uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia – 1991 i młodsi), emerytom i rencistom

Bilet Normalny + Dziecko do 12. roku życia - do każdego biletu normalnego do Stref Zielonej i Żółtej przysługuje możliwość zakupu biletu dla dziecka do 12. roku życia za 1 zł. Dzieciom do 7. roku życia przysługuje wstęp bezpłatny, bez gwarancji miejsca siedzącego.

Skład pakietu M&G dostepny tutaj

Informacje na temat wydarzenia

Najlepsi żużlowcy świata w siedmiu teamach sponsorskich, świetna atmosfera na stadionie, wiele atrakcji dla kibiców - to znaki rozpoznawcze cyklu Speedway Best Pairs! Kup bilet, przyjdź i przekonaj się na własne oczy, jak wygląda żużel na najwyższym, światowym poziomie. Już 25 marca o godz. 17:30 Wielka inauguracja sezonu żużlowego w Europie na Motoarenie w Toruniu.

Speedway Best Pairs tradycyjnie otwiera sezon żużlowy w Europie. Od minionego roku siedem zespołów sponsorskich reprezentowanych przez gwiazdy światowego speedwaya rywalizowało o miano najlepszej żużlowej pary. Trzyrundowy cykl przyciągnął na stadiony w Toruniu, Landshut oraz Ostrowie Wielkopolskim tysiące kibiców dostarczając im niezapomnianych wrażeń zarówno na trybunach jak i na torze. Organizacja turnieju, za którą odpowiada toruńska firma One Sport zapewnia najlepsze żużlowe widowisko na światowym poziomie oraz, co najważniejsze dla kibiców - komfort i bezpieczeństwo oglądania zawodów wraz z rodzinami na stadionie żużlowym.

Organizatorzy przygotowali dla kibiców atrakcyjne ceny biletów, w tym pakiet promocyjny "bilet + bilet" obejmujący inauguracyjną rundę Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu.

Najlepsi żużlowi zawodnicy na czele z Indywidualnym Mistrzem Świata Gregiem Hancockiem oraz Bartoszem Zmarzlikiem - brązowym medalistą mistrzostw świata sprawią, że zacięte pojedynki do ostatnich metrów oglądać będzie można w niemal każdym wyścigu.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00