Stadion Energa Gdańsk

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 GDAŃSK
PL

Informacje o obiekcie

Stadion w Gdańsku Letnicy to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy klasy ELITE, pełniący rolę centrum eventów, biznesu, rekreacji i efektywności. Zaprojektowana tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Strefa Lechia Gdańsk Prestige Club obejmuje 1383 Miejsca Biznesowe, 37 lóż VIP oraz restaurację PGE ATOM Club. Na stadionie odbyły się koncerty gwiazd międzynarodowych – Jennifer Lopez, Bon Jovi oraz Justina Timberlake’a.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Stadion Energa Gdańsk .

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie Stadion Energa Gdańsk

Gregorian
14.03.16
wow!! z mmk, 15.03.16
Niesamowity koncert, cudowni, wybitni wykonawcy!!! Nie do zapomnienia!!Szkoda tylko, że schodzą juz ze sceny.
Bryan Adams
28.03.15
Wspaniała impreze, wqrzający ludzie... z szuli, 30.03.15
Bryan zaskoczył formą i od pierwszych minut grał super i fajny show robił. Bilety siedzące za 300 to trochę drogo bo wolne miejsca były. Nie wiem po co ludzie je kupowali skoro stali i zasłaniali!!!!!!! mogli płyte kupić!!!!!!!!! Ochrona nie reagowała, nie było jej w ogóle widać. Sam koncert rewelacyjny, reszta sucks!!
Justin Timberlake
19.08.14
Niezapomniany wieczór! z Monika, 21.10.14
Justin dał z siebie wszystko! Emocje i atmosfera na koncercie były nie do opisania. Dziękuję organizatorom za wszystko, co wnieśli do tej imprezy i przede wszystkim Justinowi i Tennessee Kids za niesamowite show. Piękny głos, piękny taniec, piękna muzyka. Tyle na ten temat!
Justin Timberlake
19.08.14
JUSTIN TIMBERLAKE THE BEST!!! z stress&joann, 27.08.14
Koncert w Gdansku byl genialny. Ze strony wykonawcy nie trzeba uzywac zbyt wyuzdanych slow zeby opisac podniecenie fanow na stadionie PGE Arena Gdansk. Wszyscy szaleli, krzyczeli, znakomicie sie bawili i wspolpracowali na widowni z artystą. Natomiast ze strony organizatorow wszystko sprawnie dzialalo. Ludzie zostali wpuszczeni szybko, sprawnie mimo, ze bylo ponad 40tys. fanow JT... Nawet obsluga przy barach z napojami i jedzeniem byli blyskawicznie obsluzeni. Bez kolejki po 15 minut. Toalety czyste nawet po koncercie jesli ktos chcial zrobic siku.;) PGE Arena ocena 6/6. JT ocena 10/6.;) Organizator 6/6. Nie bylo zadnych problemow, po koncercie wolontariusze kierowali na miasto kazdego kto pytal kiedy o ktorej i jak dojechac. No po prostu klasa.
Justin Timberlake
19.08.14
bardzo zadowolona z Milena, 25.08.14
mnie się bardzo podobało, nie żałuję wydanych pieniędzy, miejsce bardzo fajne na górnej trybunie, widok całkiem spoko, wyraźne telebimy i nagłośnienie, organizacja koncertu też pozytywnie - wskazano mi nawet moje rezerwacyjne miejsce. sam koncert - genialny, fantastyczny, obłędny, mam nadzieję, że JT za jakiś czas znowu u nas pojawi się:) ludzie bawili się świetnie!!! to było widoczne z góry:)

Dojazd

Adres: Stadion Energa Gdańsk
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 GDAŃSK
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00