Stadion Energa Gdańsk

ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 GDAŃSK
PL

Informacje o obiekcie

Stadion w Gdańsku Letnicy to multifunkcjonalny, nowoczesny obiekt sportowy klasy ELITE, pełniący rolę centrum eventów, biznesu, rekreacji i efektywności. Zaprojektowana tak, by móc organizować wielkie imprezy nawet do 45 tys. widzów: mecze piłkarskie, koncerty, inne wydarzenia sportowe i kulturalne. Strefa Lechia Gdańsk Prestige Club obejmuje 1383 Miejsca Biznesowe, 37 lóż VIP oraz restaurację PGE ATOM Club. Na stadionie odbyły się koncerty gwiazd międzynarodowych – Jennifer Lopez, Bon Jovi oraz Justina Timberlake’a.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Stadion Energa Gdańsk .

Stadion Energa Gdańsk
4.3 (33 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

mmk, 15.03.16
Gregorian (15.03.16) - wow!!
Niesamowity koncert, cudowni, wybitni wykonawcy!!! Nie do zapomnienia!!Szkoda tylko, że schodzą juz ze sceny.
dorota, 08.06.15
osoba niepełnosprawna na wózku siedzaca na balkonie ma na wyskosci wzroku poręcz , czy to dodatkowa nagroda od losu czy głupota czyjas.Nie można wyjśc na parking w czasie przerwy po koc a na balkonie okropnie zimno, pomijajac, że nie dziłałają windy ale podjazd jest.
Chopin i jego Europa (08.06.15) - impreza ok
koncert Andre Reu sympatyczny nie oszczedza sie , ale nie to zrobilo na mnie ,lecz warunki organizatora lokalu były dla nas skandaliczne
Krystian, 31.10.14
Obiekt wygląda naprawdę dobrze i profesjonalnie. Akustyka jest całkiem fajna jak na stadion zdecydowanie na wysokim poziomie.
Justin Timberlake (31.10.14) - Czegoś zabrakło
Co prawda nie ze strony artysty bo ten dał z siebie 100 ale ze strony organizatora który nie sprowadził sceny artysty na koncert a setlista była festiwalowa. Nie po to kupuję bilet na koncert żeby potem przed okazało się że jednak sceny nie będzie, nagłośnienie fatalne i okrojone show.
Monika, 21.10.14
Justin Timberlake (21.10.14) - Niezapomniany wieczór!
Justin dał z siebie wszystko! Emocje i atmosfera na koncercie były nie do opisania. Dziękuję organizatorom za wszystko, co wnieśli do tej imprezy i przede wszystkim Justinowi i Tennessee Kids za niesamowite show. Piękny głos, piękny taniec, piękna muzyka. Tyle na ten temat!
ANETA, 13.10.14
Stadion robi wielekie wrażenie, choć jest stromo na górnych partiach. osoby pijące napoje, niejednokrotnie wylewały je, niechcący oczywiście na głowy, plecy i siedzenia osób przed sobą.
Justin Timberlake (13.10.14) - Średnio..
Artysta światowy, wspaniały. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, ze na cały megawielki stadion były włączone tylko dwa małe telebimy i to po bokach sceny. Zapłaciłam bardzo dużo za bilety, a naprawdę widzialam justona jako maleńką mrówkę. Jeśli koncert organizowany jest na tak wielkim obiekcie, telebimy powinny być wszystkie włączone.

Dojazd

Adres: Stadion Energa Gdańsk
ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 GDAŃSK
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00