SUPER ENDURO 2017 - Bilety

Mistrzostwa Świata SuperEnduro wracają do Krakowa! Po sukcesie zeszłorocznej polskiej rundy Mistrzostw Świata Supe...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

PO RAZ PIERWSZY W POLSCE – bilety na treningi Mistrzostw Świata SuperEnduro!

Stęskniłeś się już za zapachem benzyny, rykiem silników i ekstremalnymi, motocyklowymi emocjami?

Inauguracyjna runda sezonu 2018 już 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków. Po raz pierwszy w Polsce motocyklowi fani mają szansę zajrzeć w kulisy świata SuperEnduro i spędzić wypełniony po brzegi galonami adrenaliny dzień! Zobacz jak przygotowują się do startu czołowi światowi zawodnicy poza kamerami i blaskiem fleszy. Zostań świadkiem ich pierwszych starć z trudnym i wymagającym torem oraz głodnymi zwycięstwa rywalami.

WydarzenieMiastaData
Sesja Treningowa - SUPER ENDUROKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
So, 09.12.17
11:00
 
Bilety dostępne
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
SUPER ENDUROKRAKÓW
TAURON Arena Kraków
So, 09.12.17
18:00
 
Bilety od 99,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Mistrzostwa Świata SuperEnduro wracają do Krakowa! Po sukcesie zeszłorocznej polskiej rundy Mistrzostw Świata SuperEnduro, najlepsi zawodnicy tej dyscypliny wracają do TAURON Areny Kraków. Już 9 grudnia Mistrz Świata Colton Haaker zmierzy się ze światową czołówką w walce o obronę tytułu mistrzowskiego.
Polskie Grand Prix tradycyjnie rozpocznie nowy sezon zmagań o tytuł Mistrza Świata w tej wymagającej dyscyplinie. Tor zbudowany z ziemi, ogromnych opon, bali drewna i głazów zweryfikuje umiejętności zawodników, którzy staną na starcie tych ekstremalnych wyścigów. Patronem honorowym wydarzenia jest zwycięzca Rajdu Dakar 2015 - Rafał Sonik. Zeszłoroczna edycja Mistrzostw Świata SuperEnduro, dzięki współpracy z Miastem Kraków i Zarządem Infrastruktury Sportowej, rozegrana została po raz pierwszy w rodzinnych stronach legendy motosportu Tadeusza Błażusiaka. Także w tym roku dzięki wsparciu Miasta eksperci wyścigów przeszkodowych, a wśród nich Mistrz Świata Colton Haaker oraz jego niezwykle groźni rywale Alfredo Gomez i Jonny Walker, ponownie zawitają do Krakowa. Na starcie nie zabraknie również młodych i utalentowanych Polaków. Organizatorzy przygotowują dla widzów sporo atrakcji, w tym niespodziankę z udziałem samego Tadeusza Błażusiaka - nie możecie tego przegapić! Bądźcie z nami 9 grudnia w TAURON Arenie Kraków, aby kibicować polskim zawodnikom oraz doświadczyć mocnej dawki ekstremalnego ścigania.

Strona polskiej rundy MŚ: www.super-enduro.com.pl
Facebook organizatora: www.facebook.com/SportainmentMarketingAgency

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00