XI SuperFinał - Bilety

XI SuperFinał, 16 lipca 2016 r., Stadion Miejski w Białymstoku Mecz wieńczący sezon Topligi odbędzie się w sobotę ...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Callcenter +48 22 591 83 83* Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Kup bilety

Bilet rodzinny - rabat przysługujący przy zakupie 3 lub więcej biletów w konfiguracji: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko, 2 osoby dorosłe + 2 dzieci, itp.

Bilet grupowy - rabat przysługujący przy zakupie co najmniej 20 biletów.

Dzieci do lat 7 wstęp wolny (nie dotyczy strefy VIP).

WydarzenieMiastaData
XI SuperFinał Polskiej Ligi Futbolu AmerykańskiegoBIAŁYSTOK
Stadion Miejski
So, 16.07.16
19:30
 
Bilety od 20,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

XI SuperFinał, 16 lipca 2016 r., Stadion Miejski w Białymstoku

Mecz wieńczący sezon Topligi odbędzie się w sobotę 16 lipca br.
15:00 otwarcie bram stadionu - otwarcie SuperFinałowego miasteczka
19:00 ceremonia rozpoczęcia XI SuperFinału

Cztery ostatnie SuperFinały były spektakularnymi sukcesami. Mecze te na stadionach obejrzało łącznie ponad 61 500 widzów i paręset tysięcy widzów przed telewizorami. Już w sobotę 16 lipca na Stadionie Miejskim zmierzą się dwie najlepsze polskie drużyny. Stawką meczu będzie mistrzostwo Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego (PLFA). O prawo gry w XI SuperFinale rywalizuje siedem drużyn najwyższej klasy rozgrywkowej - Topligi. We wszystkich drużynach Topligi występują zakontraktowani Amerykanie. Niejednokrotnie mają oni na swoim koncie występ w NFL i znakomitych drużynach akademickich.

SuperFinał to wielkie święto futbolu amerykańskiego oraz okazja do wyśmienitej zabawy dla całych rodzin. Jak na SuperFinał przystało, mecz będzie miał oprawę w iście amerykańskim stylu, nawiązującą do Super Bowl. Zaplanowane są występy cheerleaderek, niesamowita oprawa, konkursy ze wspaniałymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji. O emocje na trybunach zadbają komentatorzy, didżeje oraz animujące doping cheerleaderki. Jak zwykle na futbolowych imprezach wszystko odbędzie się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Razem świetnie bawić się będą kibice, nie tylko z całej Polski, ale również z Europy. O 15:00 na terenach okalających Stadion Miejski zostanie uruchomione miasteczko, do którego bezpłatny wstęp będzie miała każda osoba posiadająca bilet. Uczestnicy pikniku będą mogli, choć na chwilę, stać się prawdziwymi futbolistami - przymierzyć uniform zawodnika, sprawdzić, z jaką prędkością rzuca się piłką, jak trafić nią do celu oraz zmierzyć się z Reprezentantami Polski! Na każdego czekać będzie moc atrakcji i konkursów z nagrodami. Wszystko odbywać się będzie w rytm muzyki i w roztaczających się zapachach prawdziwych amerykańskich kulinarnych specjałów.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00