O wykonawcy

Kurtyna w górę: SUPERHEROES in concert na eventim.pl

Witamy na profilu SUPERHEROES in concert na eventim.pl Profil SUPERHEROES in concert dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  SUPERHEROES in concert
    4.3 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.04.17

  MEGA KONCERT! z Zbyszek, 05.05.17
  Muzyka podczas krakowskiego koncertu spełniła moje najśmielsze oczekiwania. Orkiestra pod batutą dyrygenta, Macieja Sztora, perfekcyjnie się spisała i wykonała utwory z filmów, na które z taką niecierpliwością czekałem. Koncert, tzn. światła jak i nagłośnienie, nie zapominając o ekranach ledowych, bardzo dobrze się uzupełniały. Było to widowisko godne polecenia! Co do VRu nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ nie korzystałem z tej opcji. Dla Mnie koncert jak najbardziej zasługuje na PIĘĆ GWIAZDEK!
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.04.17

  Koncert super, ale VR to porażka z Marta, 02.05.17
  Orkiestra grała świetnie, dobór muzyki świetny. Równie ciekawa była choreografia towarzysząca koncertowi, tancerze spisali się świetnie. Pod tym względem koncert wart każdej złotówki :) Jednakże szumnie reklamowana wirtualna rzeczywistość bardzo zawiodła. Miałam nadzieję zobaczyć, jak efekty specjalne uzupełniają świetną muzykę, jednak animacje były bez polotu, kiepsko wykonane, a wymagania sprzętowe takiego rzędu, że normalny telefon ich nie spełniał. Dodatkowo irytujący był fakt, że aplikację udało się zainstalować poprawnie, wyświetlał się widok kontrolny, czyli aplikacja działała poprawnie, a jednak dopiero w trakcie koncertu okazało się, że jeden z telefonów nie spełnia wymagań sprzętowych. Aplikacja powinna to weryfikować na etapie instalacji. Reasumując, sam koncert super i wart polecenia, ale na tę rozszerzoną rzeczywistość nie ma co płacić dodatkowo. I jeszcze jeden minus - prowadzący. Wyjątkowo nietrafiony - dziwny dobór słownictwa (co to jest wykon?), fatalny akcent przy wymawianiu tytułów. Już nie wspominając o tym, że zamieszał w trakcie koncertu... I dlaczego powstało zamieszanie z biletami? Zamówiłam ten kolorowy fanowski bilet, oczywiście płatny dodatkowo, a kazano mi wymienić miejsce i dostałam zwykły, szary bilet. Czy nie dało się załatwić wymiany wcześniej, a nie tuż przed koncertem? Daję 4. Byłoby 5, gdyby nie ten nieszczęsny VR.
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  29.04.17

  Superheroes in concert z Piaścik, 30.04.17
  Wspaniały koncert, bardzo dobrze dobrany repertuar, świetni tancerze i choreografia oraz zachwycające efekty świetlne. Z kolei minusami imprezy byłby prowadzący, który chyba nie do końca wiedział cokolwiek o superbohaterach i pożegnał nas słowami Niech moc superbohaterów będzie z wami, a przede wszystkim VR - animacje raczej niższej klasy, słabe jakościowo okulary, w porównaniu do innych elementów koncertu ten wypadł najgorzej. Bardzo polecam Superheroes in Concert, ale bez opcji VR!

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00