TAURON Arena Kraków

Informacje o obiekcie

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich. Kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej, w której można organizować także imprezy o mniejszej skali. Obiekt może pomieścić 22 000 osób z czego samych widzów może być ponad 20 400. Hala jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena, która mieści 9300 osób oraz trzy poziomy widowni (15 000 miejsc z czego 1/4 na trybunach mobilnych). To także strefa VIP, sale konferencyjne i pełne zaplecze gastronomiczne. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, rozbudowane systemy multimedialne, a także idealne warunki akustyczne obiektu przekonały już wielu organizatorów imprez. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

Wybrane raporty fanów z wydarzeń na tym obiekcie TAURON Arena Kraków

Imany
17.10.17
Genialne z zachwytek, 18.10.17
rewelacyjny koncert - Imany to prawdziwe zwierze estradowe. 2 godziny genialnej imprezy gdzie bylo wszystko co zachwyca. Tylko Kasia Moś sie nie dostosowala :(
Imany
17.10.17
Sama energia i OBŁĘDNy głos z Divina84, 18.10.17
Koncert zaczął się o czasie. Kasia Moś jako support- mega głos i kontakt z ludźmi. Cieszę się że ja poznałam w muzyce na żywo. Imany weszła na scenę o czasie. Głos pozwalający, czysty, głęboki. Wspaniałe przejścia między utworami, super kontakt z fanami - anegdoty, komentarze do utworów, włączanie ludzi w zabawę. Pięknie zabisowała. Koncert skłonił mnie do zakupu płyty :-) wspaniała artystka i niesamowity koncert
Sting
12.10.17
Sting z Anna, 16.10.17
Wspaniały Artysta, niepowtarzalna muzyka i rewelacyjna atmosfera w czasie koncertu. Nowe aranżacje znanych od lat przebojów dodatkowo podkreślały wyjątkowość wydarzenia. Koncert połączył pokolenia.
Sting
12.10.17
Magia!!! z Iza, 13.10.17
Koncert magiczny. Sting zaczarował całą Tauron Arenę i przeniósł nas w inny wymiar. 66 letni człowiek ze swoim basem potrafił spowodować, że miałam ciarki na skórze. I na pewno nie tylko ja. Mistrz to jest najwłaściwsze słowo! Polecam każdemu, a ja , gdyby odbył się ten koncert jeszcze raz, bez zastanowienia chciałabym przeżyć to jeszcze raz :)
Sting
12.10.17
Sting z ash, 13.10.17
Myślę, że jak ktoś zna Stinga od początku jego jego działalności, to artysty w żaden sposób nie trzeba rekomendować. Jako zdecydowany zwolennik jego twórczości z pewnością nie potrafię być obiektywny, więc nie będę wyśpiewywał peanów. Koncert? Super brzmienie, fajne światła i oczywiście wokal, który kochamy od ponad 30 lat. I to zdecydowanie wystarcza, żeby chłonąć muzykę i niepotrzebnie nie rozpraszać zbędnymi fajerwerkami. Ten Pan w T-shircie z basem, ciągle w rewelacyjnej formie!!! Ja POLECAM!

Dojazd

Adres: TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Parking

Goście, którzy zdecydują się przyjechać do Kraków Areny samochodami, mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Obiekt dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz.

Wjazd do Kraków Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Aby skorzystać z parkingu podczas imprez, zachęcamy do zakupu miejsc parkingowych on-line, wraz z biletami.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00