TAURON Arena Kraków

Informacje o obiekcie

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich. Kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej, w której można organizować także imprezy o mniejszej skali. Obiekt może pomieścić 22 000 osób z czego samych widzów może być ponad 20 400. Hala jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena, która mieści 9300 osób oraz trzy poziomy widowni (15 000 miejsc z czego 1/4 na trybunach mobilnych). To także strefa VIP, sale konferencyjne i pełne zaplecze gastronomiczne. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, rozbudowane systemy multimedialne, a także idealne warunki akustyczne obiektu przekonały już wielu organizatorów imprez. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

TAURON Arena Kraków
4.5 (749 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Anna, 16.10.17
Sting (16.10.17) - Sting
Wspaniały Artysta, niepowtarzalna muzyka i rewelacyjna atmosfera w czasie koncertu. Nowe aranżacje znanych od lat przebojów dodatkowo podkreślały wyjątkowość wydarzenia. Koncert połączył pokolenia.
Iza, 13.10.17
Sting (13.10.17) - Magia!!!
Koncert magiczny. Sting zaczarował całą Tauron Arenę i przeniósł nas w inny wymiar. 66 letni człowiek ze swoim basem potrafił spowodować, że miałam ciarki na skórze. I na pewno nie tylko ja. Mistrz to jest najwłaściwsze słowo! Polecam każdemu, a ja , gdyby odbył się ten koncert jeszcze raz, bez zastanowienia chciałabym przeżyć to jeszcze raz :)
DarnoK, 13.10.17
Sting (13.10.17) - Outstanding!
Cóż tu dużo pisać...? Koncert fenomenalny, ale Sting to klasa sama w sobie. Mam nadzieję, że szybko wróci do Polski:)
Joanna, 19.07.17
Świetny obiekt, wszystko dobrze zorganizowane, parking podziemny super, sporo czynnych restauracyjek, bardzo bezpiecznie. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
Jean Michel Jarre (19.07.17) - Magiczny show
Kapitalna impreza, wspaniały artysta, prawdziwe święto muzyki, światła i laserów. Niezapomniane wrażenia i... sporo wspomnień z czasów młodości. Fantastycznie było bawić się razem z innymi fanami J.M.Jarra.
Em, 15.07.17
Jean Michel Jarre (15.07.17) - Fantastyczne widowisko!
Koncerty Jeana Michela Jarrea to jedyne w swoim rodzaju połączenie dźwięków, wibracji i efektów świetlnych. Elektryzująca muzyka porywa do tańca fanów w każdym wieku - energia Jarrea jest zaraźliwa! Przygotujcie się na fantastyczne, niezapomniane widowisko! Filmy, które można zobaczyć na youtube, nie oddają niesamowitej atmosfery, jaka wytwarza się między artystą i widownią, dlatego naprawdę warto kupić bilet. Mam nadzieję, że słowa, które JMJ wypowiedział na koniec koncertu - See you soon - już wkrótce znajdą potwierdzenie w rzeczywistości!

Dojazd

Adres: TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Parking

Goście, którzy zdecydują się przyjechać do Kraków Areny samochodami, mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Obiekt dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz.

Wjazd do Kraków Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Aby skorzystać z parkingu podczas imprez, zachęcamy do zakupu miejsc parkingowych on-line, wraz z biletami.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00