TAURON Arena Kraków

Informacje o obiekcie

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich. Kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej, w której można organizować także imprezy o mniejszej skali. Obiekt może pomieścić 22 000 osób z czego samych widzów może być ponad 20 400. Hala jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena, która mieści 9300 osób oraz trzy poziomy widowni (15 000 miejsc z czego 1/4 na trybunach mobilnych). To także strefa VIP, sale konferencyjne i pełne zaplecze gastronomiczne. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, rozbudowane systemy multimedialne, a także idealne warunki akustyczne obiektu przekonały już wielu organizatorów imprez. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

GREEN DAY

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
21.01.17 / 18:00

Ocena użytkownika
 
Bilety dostępne
Bilety od 199,00 PLN
Bilety
Parking w TAURON Arenie Kraków: GREEN DAY

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
21.01.17 / 19:00

Ocena użytkownika
 
Bilety dostępne
Bilety od 30,00 PLN
Bilety
Golec uOrkiestra - Kolędy i Pastorałki

Golec uOrkiestra - Kolędy i Pa...

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
22.01.17 / 17:00

Ocena użytkownika
 
Obecnie niedostępne
Info
KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
04.02.17 / 16:30

 
Bilety dostępne
Bilety dostępne
Bilety
Parking w TAURON Arenie Kraków: KARNAWAŁOWA MOC DISCO POLO

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
04.02.17 / 17:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 30,00 PLN
Bilety
TAURON Arena Kraków
4.5 (586 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Magdalena, 03.01.17
Enrique Iglesias (03.01.17) - Koncert rewelacja !!! :D
Jeden z najlepszych dni w moim życiu! Koncert po prostu marzenie. :) Warto było jechać na niego tyle godzin!! Emocje nie do opisania. A sam Enrique... brak słów :) i ten jego cudowny kontakt z publicznością. Polecam każdemu i już nie mogę doczekać się maja! :)
Agnieszka, 21.12.16
Enrique Iglesias (21.12.16) - Najlepszy koncert !!! :)
To był chyba jeden z najlepszych koncertów zagranicznych na jakich byłam :) Ta energia Enrique, ten kontakt i bliskość z publicznością... :) Nie da się tego opisać słowami. Bawiłam się naprawdę super. Od razu kupiłam bilet na jego kolejny koncert, tym razem w Gdańsku :)
marta, 21.12.16
Enrique Iglesias (21.12.16) - Wielkie WOOOOOOOOOOOOOOOOOOW!!!
Koncert meeeeeega! Koncert Rihanny uważałam za dobry ale dopiero tutaj przekonałam się co to dobra zabawa na takim evencie. Bawiłam się 1000 razy lepiej niż w sierpniu. Przez prawie 2 godziny cała Arena włącznie z trybunami śpiewała, tańczyła, krzyczała i bawiła się razem z Enrique, który cały czas był z nami (na wybiegu, wspinał się na trybuny, schodził ze sceny). Jego fenomen trwa przez tyle lat chyba właśnie przez to jak potrafi porwać swoją publiczność. I wydaje się być bardzo spontaniczny pomimo realizowanego scenariusza! To miłe kiedy taki artysta przed przyjazdem uczy się głupiego na zdrowie czy dziękuję po polsku i właśnie w taki sposób dziękuje swoim fanom. I (choć podobno robi to rzadko, jak większość takich gwiazd) wrócił na BISY a to świadczy o tym, że nawet jemu bardzo się u nas podobało. Z resztą kiedy przemawiał do nas sam się wzruszył, widać było jak otarł łezkę! Poza tym towarzyszyli my świetni muzycy, którzy fenomenalnie podrasowali muzykę na bardziej rockową (oczywiście tam gdzie się dało czyli mam na myśli te bardziej popowo-klubowe kawałki). Show dopełniła cała masa efektów specjalnych. Na koniec dodam, że zaraz po koncercie zdecydowałam, że nie może mnie zabraknąć w Gdański! Już kupiłam bilety :)
Kaja, 20.12.16
Enrique Iglesias (20.12.16) - Spełnieni marzeń!
Koncert był dla mnie spełnieniem marzeń. Powiedzieć, że było rewelacyjnie to zdecydowanie za mało! :) Enrique nie zawiódł fanów i jak zwykle stworzył genialne show. Polecam wszystkim kolejne koncerty. Do zobaczenia w Gdańsku.
Adriana, 17.12.16
Tauron Arena kraków, kocham to miejsce, czuję się w jak w domu. Dla mnie wszystko było na 5. Wracam tam już w lutym.
Enrique Iglesias (17.12.16) - Mega, cudowna, wspaniała impreza
Koncert był niesamowity!!!!!!!!! Enrique wulkan energii, ma fenomenalny kontakt z publicznością. Ci którzy nie byli mogą żałować, ale na szczęście będzie kolejna okazja, aby go zobaczyć. Polecam.

Dojazd

Adres: TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Parking

Goście, którzy zdecydują się przyjechać do Kraków Areny samochodami, mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Obiekt dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz.

Wjazd do Kraków Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Aby skorzystać z parkingu podczas imprez, zachęcamy do zakupu miejsc parkingowych on-line, wraz z biletami.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00