TAURON Arena Kraków

Informacje o obiekcie

TAURON Arena Kraków to największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Położona jest zaledwie 4 kilometry od Rynku Głównego w Krakowie, w malowniczym otoczeniu Parku Lotników Polskich. Kompleks składa się z dwóch hal – dużej i mniejszej, tzw. treningowej, w której można organizować także imprezy o mniejszej skali. Obiekt może pomieścić 22 000 osób z czego samych widzów może być ponad 20 400. Hala jest w pełni dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Główna hala to przede wszystkim ogromna arena, która mieści 9300 osób oraz trzy poziomy widowni (15 000 miejsc z czego 1/4 na trybunach mobilnych). To także strefa VIP, sale konferencyjne i pełne zaplecze gastronomiczne. Możliwość dowolnej konfiguracji widowni, wygodne zaplecze dla sportowców i wykonawców, rozbudowane systemy multimedialne, a także idealne warunki akustyczne obiektu przekonały już wielu organizatorów imprez. Będąc w Krakowie, trudno nie zauważyć tego obiektu. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali na długości ponad pół kilometra.

Parking w TAURON Arenie Kraków: SUPERHEROES IN CONCERT

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
29.04.17 / 20:00

 
Bilety dostępne
Bilety dostępne
Bilety
SUPERHEROES in concert

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
29.04.17 / 20:00

 
Bilety dostępne
Bilety od 99,00 PLN
Bilety
KARNET FMF 2017

KARNET FMF 2017 (‎6 Wydarzeń)

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW (‎2 Miejsca)
17.05.17 - 21.05.17

Ocena użytkownika
 
Obecnie niedostępne
Info
Parking w TAURON Arenie Kraków: ALL IS FILM MUSIC: 10. FMF GALA JUBILEUSZOWA

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
20.05.17 / 18:00

Ocena użytkownika
 
Bilety dostępne
Bilety od 30,00 PLN
Bilety
KARNET FMF / ARENA

KARNET FMF / ARENA (‎2 Wydarzenia)

TAURON Arena Kraków
KRAKÓW
20.05.17 - 21.05.17

Ocena użytkownika
 
Obecnie niedostępne
Info
TAURON Arena Kraków
4.5 (684 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

jomap29, 28.03.17
Green Day (28.03.17) - Wydarzenie roku, najlepszy koncert!!!!!
Green Day, z roku na rok, są coraz lepsi!!!! Doskonałe widowisko, muzyka , koncert na którym każdy fan zespołu czuł się i bawił jak jedna wielka rodzina. Billie ma doskonały kontakt z fanami od nasto do kilkudziesięciolatka. Nie wiem czy będzie mi dane przeżyć jeszcze coś piękniejszego, chyba że jeszcze raz GDA wrócą do Polski :) :) :). POZDRAWIAM wszystkich FANÓW GREEN DAYa, jesteście niesamowici ;)
Ania, 27.03.17
Obiekt bardzo nowoczesny, bardzo dobre rozmieszczenie wejść, toalet oraz jedzenia :) Wyraźne oznaczenia zapewniają łatwość poruszania się wewnątrz obiektu - nie sposób się tam zgubić. Z resztą na każdym kroku są osoby pomagające znaleźć toalety, trybunę czy swoje miejsce.
Diverse NIGHT of the JUMPs (27.03.17) - Najlepsza impreza motocyklowa w Polsce!
Byłam już trzeci raz na Diverse Night of the Jumps i za każdym razem jestem pod ogromnym wrażeniem! Za równo zawodnicy, którzy prezentują co roku coraz wyższe umiejętności jak i organizacja są na najwyższym poziomie. Za każdym razem organizatorzy zapewniają publiczności dodatkowe atrakcje (nowe konkurencje lub pokazy) a zawodnicy dostarczają widzom adrenaliny poprzez zapierające dech w piersiach skoki :) Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Diverse Night of the Jumps :)
Ella, 26.03.17
Diverse NIGHT of the JUMPs (26.03.17) - Superowa impreza!!
Dobra organizacja, świetne widowisko. Wspaniali zawodnicy. Obiekt nowoczesny, dobra widoczność i akustyka. Wspaniałe przeżycie.
Buchal, 26.03.17
Obiekt świetny. Jedzenie i napoje jak dla mnie trochę za drogie no ale można wybaczyć. Widoczność dobra jednakże zależna od miejsca siedzenia.
Diverse NIGHT of the JUMPs (26.03.17) - Wspaniała impreza !!!
Impreza świetna pod względem przygotowania i całej organizacji. Zawodnicy najwyższej klacy. Nic dodać nic ująć !!! Polecam !!!
Anna, 20.03.17
Enrique Iglesias (20.03.17) - Niesamowity koncert!
Grudniowy koncert Enrique w Polsce był dla mnie najbardziej wyczekiwaną imprezą zeszłego roku! Miałam swoje oczekiwania - zwłaszcza, że obejrzałam chyba wszystkie koncerty Króla Latynoskiego brzmienia w internecie. Tak jak się spodziewałam - nie zawiodłam się w ogóle! Enrique cały koncert kipiał niesamowitą energią. Widać było, że koncerty to Jego żywioł. Atmosfera była nieziemska, magiczna, niesamowita. Do tej pory czuję klimat tamtego wieczoru. W maju wybieram się na drugi koncert Enrique w Polsce i jestem pewna w 100, że znowu będzie to cudowne wydarzenie na długo siedzące w mojej głowie :-) Polecam każdemu, bo taki koncert jest wart każdych pieniędzy.

Dojazd

Adres: TAURON Arena Kraków
Stanisława Lema 7, 31-571 KRAKÓW

Parking

Goście, którzy zdecydują się przyjechać do Kraków Areny samochodami, mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Obiekt dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi w wielopoziomowym garażu podziemnym i na zewnątrz.

Wjazd do Kraków Areny znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.

Aby skorzystać z parkingu podczas imprez, zachęcamy do zakupu miejsc parkingowych on-line, wraz z biletami.
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00