Tender - Bilety

Tender - Bilety

Tender po raz pierwszy w Polsce! Brytyjski zespół Tender przyjedzie do Warszawy by 30.10. w BARdzo Bardzo zaprezen-tować polskim fanom swoją debiutancką płytę! Tender to elektroniczny duet z Lon...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
TenderWARSZAWA
BARdzo Bardzo
Pn, 30.10.17
20:00
 
Bilety od 39,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Tender po raz pierwszy w Polsce!

Brytyjski zespół Tender przyjedzie do Warszawy by 30.10. w BARdzo Bardzo zaprezen-tować polskim fanom swoją debiutancką płytę!

Tender to elektroniczny duet z Londynu, który zostałzałożony w 2015 roku przez Jamesa Cullena i Dana Cobba. Początkowo Zespół miałbyć skromnym projektem dwójki współlokatorów. Ich współpraca zaowocowała jednak samodzielnym wydaniem kilku utworów, a następnie EPki „Armour”, dziękiktórejduet znalazłsięna pierwszej stronie Reddita, a ich piosenki zamieszczone na Soundcloudzie odsłuchało kilkaset tysięcyosób. W 2016 własnym sumptem zostały wydane kolejne dwa EP zatytułowane po prostu „EPII” i „EP III”. Po niedługim czasie Tender zyskał dziesiątki milionów odtworzeńna Youtube, Spotify, czy Soundcloud - kilkukrotnie zajmując z różnymi piosenkami pierwsze miejsce na portalu Hype Machine.

Premiera ich debiutanckiego LP zatytułowanego „Modern Addiction” zaplanowana jest na1. września, a ukaże sięon sumptemPartisan Records. Na płycie słychaćwpływy artystów takich, jak Caribou, The National, czy Tame Impala. Londyński duet przydanie do gustu także fanom zespołów takich, jak Vök, The Dø, czy Oh Wonder.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00