The Dillinger Escape Plan - Bilety

Live Nation i Klub Stodoła prezentują: The Number Twelve Looks Like You i God Mother gośćmi specjalnymi The Dilli...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
The Dillinger Escape PlanKRAKÓW
Klub Kwadrat
Cz, 10.08.17
18:00
 
Bilety od 99,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Live Nation i Klub Stodoła prezentują:

The Number Twelve Looks Like You i God Mother
gośćmi specjalnymi The Dillinger Escape Plan

KLUB KWADRAT KRAKÓW - 10 sierpnia 2017


The Dillinger Escape Plan - jedna z najważniejszych grup w historii muzyki mathcorowej – wystąpi w sierpniu w Krakowie. Ich gośćmi specjanymi będą The Number Twelve Looks Like You i God Mother.

The Number Twelve Looks Like You to amerykański zespół, który w pierwszej dekadzie XXI wieku zyskał spore uznanie swoją specyficzną mieszanką mathcore'u i post-hardcore'u, w której można dopatrywać się elementów punkowych, jazzowych, a nawet progresywnych. Po zawieszeniu swojej działalności w 2010 roku, udali się na sześcioletni odpoczynek, by w ubiegłym roku wrócić do koncertowania. Dzięki temu polska publiczność będzie mogła poznać bliżej autorów m.in. najbardziej uznanego w ich dyskografii krążka "Mongrel", na którym posłuchać można jednego z najlepszych perkusistów gatunku.
Przed The Number Twelve Looks Like You zagrają Szwedzi z God Mother. Choć zespół istnieje już pięć lat, dopiero dwa lata temu wydał swój pierwszy pełnoprawny longplay pt. "Maktbehov", w którym porusza się w okolicach post-hardcore'u i hardcore punku.

Koncerty TDEP są absolutną energetyczną bombą, którą nie sposób porównać z jakimkolwiek innym zespołem na scenie. Członkowie zespołu poruszający się po całej konstrukcji sal klubowych, wspinający na balkony, elementy nagłośnienia i skaczący w publiczność, to bardziej codzienność niż okazyjny wybryk muzyków. Pod tym względem ich pomysłowość przyniosła im co najmniej tyle sławy co ich albumy, które od niemal dwóch dekad robią wrażenie na miłośnikach technicznego, agresywnego, chaotycznego, a zarazem bardzo złożonego grania.

Bilety w cenie 99 zł już w sprzedaży

O tym artyscie

Biografia artysty

Każdy kolejny album amerykańskiej formacji zdobywał coraz to większy rozgłos. Ostatni z nich, „One Of Us Is The Killer”, pomimo wydania w niezależnej wytwórni, wspiął się na 25. miejsce listy Billboardu. TDEP zdobyli także nagrodę The Golden God’s Best Underground Band, Kerrang!’s Inspiration Award, jak również VH1 Most Influential Guitarist. Ważny...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00