Overview

The Human Body Exhibition

Curtain up: The Human Body Exhibition at eventim.pl

Welcome to the profile for The Human Body Exhibition at eventim.pl. The profile for The Human Body Exhibition will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

About this artist

Image gallery

 •  
  The Human Body Exhibition
    5 stars, from 5 Fan reports
 • Kraków - Fabryka, Kraków

  11/2/13

  The human body exhibition by Monia, 11/3/13
  Polecam. Wystawa moze zachecic do studiowania medycyny. Ja zaluje, ze nie wybralam takiego kierunku studiow. Studenci pracujacy na wystawie, bardzo ciekawie opowiadali o eksponatach. Dzial dotyczacy ukladu rozrodczego zrobil bardzo duze wrazenie.
 • krakow - kraków

  5/2/13

  super super i jescze raz super by karola, 6/26/13
  prawie przy kazej czesci stal student i opowiadal a to o kosciach a to narzadach rozrodczych. strasznie ciekawe polecam to kazdemu. ostatnim punktem jest wystawa noworodkow i plodow 1 tygodniowych itd dla niektorych moze byc to szokujace.
 • kraków - zabłocie

  6/2/13

  rozczarowanie by ira, 6/2/13
  Może za wiele spodziewałam się po tej wystawie( reklama), niestety jestem rozczarowana.Po pierwsze- za drogo!!!!!!!!!!!!, po drugie-powinno się wpuszczać odpowiednia liczbę zwiedzających,tłum rozprasza i nie sprzyja oglądaniu eksponatów. Spodziewałam się czegoś lepszego.....Ale warto obejrzeć wystawę, tylko za mniejsze pieniądze. Zastanawiam się dlaczego w sobotę i niedzielę jest drożej? Czy to zgodne z prawem?
 • Karków - hale

  5/3/13

  Wspaniała wystawa, doskonała organizacja !!! by PanTofli, 5/4/13
  Doskonała wystawa ukazująca piękno ludzkiego ciała. Będąc na wystawie widziałem całe rodziny, młode, starsze osoby, które z błyskiem w oku obserwowały eksponaty, zadawały pytania i z zachłannością słuchały odpowiedzi. Podzielenie wystawy na poszczególne układy człowieka to świetny pomysł. Studenci udzielający pomocy ciekawskim doskonale się sprawdzili w swojej roli. Odpowiedzi były chętnie udzielane w profesjonalny i merytoryczny sposób, dziękuję studentom za chęć pomocy w tym wydarzeniu. Studentce opisującej układ kostny za pasję, dziewczynie na układzie mięśniowym za bijącą od niej sympatię i chęć odpowiedzi na pytania, chłopakowi opisującemu urazy układu kostnego za doskonały sposób prezentacji, studentce na układzie pokarmowym za zapał z którym oprowadzała oczarowane grupy osób po poszczególnych eksponatach- świetna robota !!! Wielka szkoda, że dzieci w podstawówce nie zaczynają zajęć biologii od takiej wystawy, a uczą się głupot w stylu budowy pantofelka... gdyby nie to moglibyśmy mieć całe rzesze pasjonatów lekarzy a nie operatorów kas fiskalnych, wpychających w pacjentów coraz to droższe leki. Przyszłym lekarzom z powołania udzielającym się na wystawie życzę żeby przysięgę Hipokratesa wytatuowali sobie w sercu zamiast zer od firm farmaceutycznych :)
 • Krakow - Fabryka

  4/30/13

  Zupelnie inne wyobrazenie ... by aldona, 4/30/13
  po zobaczeniu tej wystawy w Dublinie, zupelnie zmienilo sie moje podejscie do wielu rzeczy. Ta wystawa to jest cos niesamowitego. Nie jest odrazajaca, jak wielu mogloby pomyslec. Otwarla mi oczy i uswiadomila tak wiele o naszym ciele jak nic nigdy dotad. Absotutnie fantastyczna i po prostu trzeba, trzeba to zobaczyc ! Polecam Aldona

Similar artists

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs