Podsumowanie

Candy Dulfer

Kurtyna w górę: Candy Dulfer na eventim.pl

Witamy na profilu Candy Dulfer na eventim.pl Profil Candy Dulfer dostarczy wiadomości, informacje o wydarzeniu i trasie, galerie foto i biografie.


Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

 •  
  Candy Dulfer
    4.5 Gwiazdy, od 13 Raporty fanów
 • Kraków - Auditorium Maximum Uniwersytet Jagielloński

  24.11.13

  Candy Dulfer z Monika, 28.11.13
  Świetny koncert. Candy z całym skladem niesamowita. Warto było tam być i posłuchać Candy Dulfer na żywo z nowym składem. Gorąco polecam.
 • Poznań - Sala Ziemi Poznań

  26.11.13

  Super koncert:) z lutra, 28.11.13
  Super koncert, choć spodziewałam się bardziej spokojnego występu. Jak dla mnie zbyt duże nagłośnienie. Była super zabawa:)
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  25.11.13

  Pierwsza Dama Saksofonu!!! z Kaśka, 28.11.13
  Koncert świetny! Nie sądziłam, że takie cuda można wygrywać na saksofonie. Spodziewałam się spokojnego jazzowego koncertu a tu taka impreza, że usiedzieć się nie dało :-) naprawdę byłam pod wrażeniem. Jedyny minus, że chyba przesadzili z nagłośnieniem... kiedy cokolwiek mówiono do mikrofonów nie było nic słychać (zwłaszcza jak mówiono w trakcie grania). Ponadto myślę, że na tak małą salę nie musiało być tak głośno, bo muzyka straciła na muzykalności, a szkoda. Jednak tak czy owak polecam jej koncerty. Bomba energetyczna! Lily was here było niesamowite i ta solówka na gitarze...ehhh...no i oczywiście solówka DJ na bębnach zmiotła mnie poprostu. Mogłabym tak wymieniać poszczególne fragmenty, bo każdy chłonęłam z zapartym tchem :-)
 • Poznań - Poznań Sala Ziemi

  26.11.13

  Rewelacyjny koncert z Piotr, 27.11.13
  Wspaniały, energetyczny, niezapomniany!!! Mam nadzieję, że w przyszłym roku pojawi się znowu w Poznaniu.
 • Warszawa - Sala Kongresowa PKiN

  25.11.13

  Candy Dulfer z nasztata, 26.11.13
  Wow!!!! Przeszła moje najśmielsze oczekiwania. W każdym względzie. Czekam na kolejny koncert. Nie odpuszczę i wezmę dzieciaki.

Kontynuuj przeglądanie