Overview

Iron Maiden

Curtain up: Iron Maiden at eventim.pl

Welcome to the profile for Iron Maiden at eventim.pl. The profile for Iron Maiden will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.


Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 stars, from 85 Fan reports
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Iron Maiden Poznań by \m/, 7/27/14
  Mój pierwszy koncert i jestem pozytywnie zaskoczony. Organizacja na najwyższym poziomie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Stewardzi bardzo uprzejmi i pomocni. Zero utrudnień i 100 skupienia na muzyce.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Trybuny = zło! :-) by Adrian, 7/10/14
  Zarówno Iron Maiden jak i zespoły towarzyszące dali niezłe show, ale... z trybun znajdujących się najbliżej sceny było widać zaledwie 1/4 widowiska na scenie...
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Maiden rulez! by Bart, 7/1/14
  Ghost trochę śmieszny, no ale brzmienie mieli całkiem całkiem... Slayer szkoda, że jako support, bo dokładnie tak zagrali (krótko i bez większego show), do tego nagłośnienie jakieś dziwne u nich było, nie było czuć tej siły w ich kawałkach... Ale Maiden... rekompensuje wszystko :] jak zawsze z resztą - Warto nawet było iść dla nich samych... Genialny, rewelacyjny koncert ponad 2h! Jak to ujął Dickinson - będzie niezapomniany :]
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  SUPER IMPREZA!!! by Joanna, 6/30/14
  Koncert życia. Iron Maiden jak zawsze cudowni. Kto nie był niech żałuje! Mam zastrzeżenia do organizatorów za sposób sprawdzania biletów. Powinny być skanowane a zostały obdarte i uszkodzone. A przecież dla większości to świetna pamiątka. Powinna być także wyznaczona strefa pogo. Dałam za bilet 299 PLN a zostałam brutalnie zepchnięta z extra miejsca. Golden mogłoby być podzielone na droższe (tuż przy scenie) i tańsze miejsca.
 • Poznań - Poznań INEA Stadion

  6/24/14

  Iron Maiden Poznań 2014 r. by Darek, 6/29/14
  Na koncert jechałem z dużą nadzieją, ale i odrobiną obawy. Po ubiegłorocznym koncercie Maiden w Atlas Arena w Łodzi, gdzie akustycy skopali skądinąd świetny występ (słabo słyszalny Bruce, a i o czytelnych i selektywnych gitarach marzyć można tylko było) miałem nadzieję na zdecydowanie lepszy muzycznie występ. Już światełko nadziei zaczęło pojawiać się w czasie występu grup zaproszonych jako suport, a dalej było już tylko lepiej. Nareszcie było słyszalne to co być powinno. Tak jak muzycy obiecywali setlista była nawiązaniem do starszych utworów, a niektóre z nich miały być wykonane po raz ostatni. Kondycja Brucea i spółki wytrzymała trudy koncertu, a wspólne śpiewanie w sposób znaczący nadwyrężyło struny głosowe obecnych na stadionie fanów. Radość, powrót do lat młodości i chwytające za gardło wzruszenie przy The Trooper, Aces High czy Revelations. Już wprowadzenie jako intro świetnego kawałka UFO Doctor Doctor , a potem Moonchild zapoczątkowało wspólne klaskanie i oczekiwanie na wyjście na scenę Maiden. Świetny koncert, oby nie ostatni pobyt Maiden w naszym kraju. Jedyny mały minus organizacyjny za palenie papierosów, zupełny brak reakcji ze strony organizatorów czy też ochrony.

Continue browsing