Overview

Iron Maiden

Curtain up: Iron Maiden at eventim.pl

Welcome to the profile for Iron Maiden at eventim.pl. The profile for Iron Maiden will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.


Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 stars, from 88 Fan reports
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Maiden!!! by Monika, 8/27/14
  Koncert super. Iron Maiden w świetnej formie jak zawsze. Slayer i Ghost też nieźle. Świetna atmosfera. Duży plus za efekty wizualne. Oby było więcej takich koncertów. Mam nadzieje że Ironi pojawią się w naszym kraju również w przyszłym roku. Pozdrowienia dla fanów IM.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Wspaniałe widowisko by Bieggan, 8/10/14
  Mój pierwszy koncert i jestem mile zaskoczona. Mimo iż płyty nie widać było wszystkiego koncert niesamowity!! Już czekam na ich następny koncert i mam nadzieję że następne show będzie jeszcze lepsze.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Iron Maiden Poznań by \m/, 7/27/14
  Mój pierwszy koncert i jestem pozytywnie zaskoczony. Organizacja na najwyższym poziomie. Osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń. Stewardzi bardzo uprzejmi i pomocni. Zero utrudnień i 100 skupienia na muzyce.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Trybuny = zło! :-) by Adrian, 7/10/14
  Zarówno Iron Maiden jak i zespoły towarzyszące dali niezłe show, ale... z trybun znajdujących się najbliżej sceny było widać zaledwie 1/4 widowiska na scenie...
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Iron Maiden by Michał, 7/9/14
  Koncert Iron Maiden był jedną wielką kakofonią dźwięków, pomimo że znam ich na pamięć nie byłem w stanie rozpoznać większości piosenek, nagłośnienie tragiczne, muzycy chyba się w ogóle nie słyszeli! Gdyby nie Slayer, którego słychać było trochę lepiej koncert oceniłbym na 1 gwiazdkę. Jestem strasznie zawiedziony występem Iron-ów :( Nigdy więcej...

Continue browsing