Overview

Iron Maiden

Curtain up: Iron Maiden at eventim.pl

Welcome to the profile for Iron Maiden at eventim.pl. The profile for Iron Maiden will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Iron Maiden
    4.4 stars, from 91 Fan reports
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  7/3/16

  Jak zawsze waspaniali! by Up the Irons!, 7/7/16
  Koncert niesamowity, choć jak na Ironów to już normalne. Panowie w świetnej formie, setlista może nie idealna, ale wszystkie utwory wykonane bez zarzutu, z oszałamiającą scenografią. Absolutnie nie przyczepiłabym się do dźwięku, wiele osób twierdzi, że nie było słychać Brucea, może to zależy od sektoru, pod sceną było idealnie. Organizacja zawaliła, ale koncert o wiele lepszy niż w Poznaniu. Warto było czekać te 2 lata. Supporty jak to supporty, nie jest im łatwo. The Raven Age nie zachwycają, ale widać, że się starali, mają potencjał. Anthrax ostro przegiął z podsycaniem entuzjazmu u publiki, już przy pierwszym utworze poszło pogo w całym goldenie, ale trzeba się cieszyć, że nie zaproszono Slayera ;-)
 • Wrocław - Stadion Miejski

  7/3/16

  Miłe zaskoczenie by Paweł, 7/4/16
  Trzy porządne zespoły za jednym razem i to jest właśnie to! Na początek Raven Age z bardzo dobrym wokalistą, potem genialnie thrashową mocą walnął Anthrax, który momentalnie rozruszał publikę, no i w końcu oczekiwany Iron Maiden, czyli heavymetalowe widowisko w najlepszym stylu. Jedynie dźwiękowiec dał ciała. Nie rozumiem, dlaczego tym kolesiom od dźwięku nagminnie wydaje się, że jak nafaszerują stadion decybelami, to będzie fajnie. Wcale fajnie wtedy nie jest, bo robi się łomot, a szczególnie w bocznych sektorach. Stadion jest trudny do nagłośnienia, więc nie ma sensu walić z głośników ile fabryka dała. Organizacja koncertu była bez zarzutu. Warto było jechać 350 km :)
 • Wrocław - Stadion

  7/3/16

  Scream For Me Wroclaw ! by Sph, 7/4/16
  Koncert był świetny ! bardzo dobra organizacja imprezy, w miarę sprawnie przeprowadzona organizacja ruchu przez policję, można tylko zarzucić słabe udźwiękowienie podczas imprezy, (może to wina zamkniętego obiektu) miejmy nadzieje ze za te 2-3 lata znowu się pojawią czy to na Bemowie czy to we Wrocławiu, warto pojechać !
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Maiden!!! by Monika, 8/27/14
  Koncert super. Iron Maiden w świetnej formie jak zawsze. Slayer i Ghost też nieźle. Świetna atmosfera. Duży plus za efekty wizualne. Oby było więcej takich koncertów. Mam nadzieje że Ironi pojawią się w naszym kraju również w przyszłym roku. Pozdrowienia dla fanów IM.
 • POZNAŃ - INEA Stadion

  6/24/14

  Wspaniałe widowisko by Bieggan, 8/10/14
  Mój pierwszy koncert i jestem mile zaskoczona. Mimo iż płyty nie widać było wszystkiego koncert niesamowity!! Już czekam na ich następny koncert i mam nadzieję że następne show będzie jeszcze lepsze.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs