Twoja przeglądarka nie obsługuje plików cookie innych firm. Aby dokonać rezerwacji konieczne jest przechowywanie naszych pliki cookie w przeglądarce. Proszę kliknąć na poniższy link, aby otworzyć stronę sklepu w nowym oknie.


Otwórz w nowym oknie

Nota prawna

Uwaga: szczegóły poniższe dotyczą wyłącznie witryny, której operatorem jest Eventim Sp. z o.o. lecz nie jakiegokolwiek strony partnerskiej, na której witryna jest umieszczona. Dany partner jest odpowiedzialny za ofertę a nie za szczegóły dotyczące dystrybutora.
Nota prawna

Eventim Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 25 A
00-508 Warszawa
info@eventim.pl

NIP: 526-277-47-51
REGON: 015765917
KRS: 0000213454
Kapitał zakładowy: 106 000,00
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego


Tekst i obrazki są chronione prawem autorskim - użycie bez zezwolenia jest zabronione.

Jakiego typu usługi oferuje www.eventim.pl?

W serwisie eventim.pl znajdziesz wszelkie informacje na temat biletów. Dostarczamy dla naszych klientów najlepsze z dostępnych biletów. Oferujemy informacje, możliwość zakupu atrakcyjnych prezentów i wiele więcej.
Ponad 200 organizatorów wydarzeń, wśród nich organizatorzy największych imprez masowych w Polsce, zebranych w jednym miejscu tworzących jedyny w swoim rodzaju kalendarz wydarzeń w Polsce. Możesz wybrać spośród setek wydarzeń od dużych imprez sportowych przez koncerty muzyki klasycznej do spektakularnych festiwali muzycznych.

Jak skontaktować się z Eventim.pl?

Możecie państwo skorzystać z naszej internetowej obsługi klienta bezpośrednio w zakładce kontakt. Prosimy kliknąć tutaj aby skontaktować się z nami lub skontaktować się pod numerem +48 22 591 83 83 Wsparcie telfoniczne dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00W przypadku zwrotów biletów, prosimy odesłać bilety razem z paragonem, listem poleconym na następujący adres:

Eventim Sp. z o.o. - obsługa klienta
Al. Jerozolimskie 25 00-508 Warszawa


Więcej informacji na temat anulacji biletów i odwołań koncertów znajdziecie Państwo tutaj.