Informacje na temat wyboru biletów

Spis tematów:

Wybór najlepszych miejsc
Przy wyborze najlepszych miejsc, decydujecie Państwo w jakiej kategorii biletów chcecie dokonać zakupu i wybieracie ilość miejsc. Automatycznie wybrane zostaną najlepsze dostępne miejsca z danej kategorii. Numerowane miejsca dostępne są jedno obok drugiego.
Wybór z planu widowni
Przy opcji wyboru miejsc z tabeli, możecie Państwo wybrac bilety korzystając z planu widowni. Po wybraniu funkcji 'Wybór z planu sali' prosimy wybrać obszar. Następnie można wybrać miejsca klikając na wybranych miejscach. Dla niektórych wydarzeń wybór biletów z planu sali nie jest dostepny.
Wybór 'wolnych miejsc'
Oznacza to, że możecie Państwo zajmować miejsca w zależności od ich dostepności. Ogólnie są to miejsca stojące ale czasami możliwe będzie zajęcie miejsca siedzącego.
Miejsca siedzące lub stojące - w zależności od miejsca
Niegwarantowane miejsca siedzące są oferowane w tej kategorii. W zależności od sytuacji, miejsca stojące będą sprzedawane w tej samej cenie. Niestety nie jest możliwy wybór miejsca siedzącego. Nie ma też możliwości zmiany wymiany miejsc po zakupie.
Obecnie niedostępne
Oznacza to, że bilety które były dostepne są obecnie wyprzedane. Dołożymy wszelkich starań aby pozyskać więcej miejsc tego typu od organizatora. Prosimy regularnie sprawdzać naszą stronę.
Brak możliwości dostawy
Oznacza to, że impreza odbywa się na tyle blisko, że nie istnieje możliwość dostarczenia biletów. Bielty mogą być dostępne w kasach na miejscu imprezy.
Wybór pojedynczego miejsca / jeden bilet
Oznacza to, że tylko pojedyncze miejsca mogą być zakupione w tej kategorii cenowej przy użyciu 'Wybór najlepszych miejsc' Pojedyncze miejsca są rozrzuconymi, pozostającymi miejscami. Jeżeli nawet duża ilość miejsc jest dostępna, to nie ma możliwośći zakupu miejsc obok siebie. Sąsiadujące miejsca mogą być dostępne przy zakupie z użyciem planu sali.
Bilety ze zniżką
Bilety ze zniżką mogą być dostepne dla dzieci, studentów i emerytów. Bilety takie, będą widoczne w kategoriach cenowych. W niektórych przypadkach, organizator będzie oferować zniżki jedynie na miejsca przeznaczone dla niepełnosprawnych. Jeżlei jest to konieczne, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta: +48 22 591 83 83