O wykonawcy

Capital of Rock

Kurtyna w górę: Capital of Rock na eventim.pl

Organizatorzy Capital Of Rock we Wrocławiu zapowiadają kolejną edycję festiwalu w 2017 roku, na Stadionie Wrocław. Zeszłoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem. Koncerty Rammstein, Limp Bizkit czy Gojiry do dzisiaj pozostawiły niezapomniane wrażenia, a wydarzenie zyskało fanów, którzy już czekają na Capital Of Rock anno domini 2017. Już wkrótce ogłoszenie listy artystów.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Organizatorzy Capital Of Rock we Wrocławiu zapowiadają kolejną edycję festiwalu w 2017 roku, na Stadionie Wrocław. Zeszłoroczna edycja okazała się wielkim sukcesem. Koncerty Rammstein, Limp Bizkit czy Gojiry do dzisiaj pozostawiły niezapomniane wrażenia, a wydarzenie zyskało fanów, którzy już czekają na Capital Of Rock anno domini 2017. Już wkrótce...
Czytaj więcej

 •  
  Capital of Rock
    4.8 Gwiazdy, od 76 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  28.05.17

  Hans Zimmer Łódź Atlas Arena z Monika, 31.05.17
  Koncert byl idealny, wszystko było dobrze słychać oraz widać, było trochę duszno. Mimo to wszyecy wyszli zadowoleni
 • KRAKÓW - TAURON Arena Kraków

  27.05.17

  For me formidable! :) z Illie, 30.05.17
  On s est bien amusés! C était magique du début à la fin. C est un artiste doté dune voix exceptionnelle. Il danse très bien ;) En plus, l ambiance était très cool.
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  27.08.16

  Mega!! z Kala, 13.04.17
  Jak tylko zobaczyłam, że na Capital of Rock zagra Rammstein, wiedziałam że będzie gorący i intensywny koncert. Mimo tego wyszłam ze stadionu obijając kolanami o opadniętą szczękę :P Tego co się działo, nie da się opisać słowami! Głos Tilla i fenomenalna, ciężka muzyka, a do tego petardy, wybuchy i miotacze ognia. Na Americe nie wiedziałam gdzie patrzeć, tyle się działo! Interakcja muzyków między sobą! Widowisko, które nie ma sobie równych!
 • WARSZAWA - Filharmonia Narodowa

  05.04.17

  Wielkie wydarzenie z Grażyna, 06.04.17
  I ten koncert na tegorocznym Festiwalu Beethovenowskim był wspaniałym przeżyciem i pozostawił na zawsze wspomnienia
 • Wrocław - Stadion W

  27.08.16

  R + na + ! z ANNAU, 30.09.16
  Pojechałam na Rammstein , ale nieźle rozgrzałam się podczas supportu . Panowie jak zawsze dali popisowy koncert . Śmiem twierdzić, że tych sześciu Niemców podniosło perwersję i obsceniczność do rangi sztuki . Pirotechnika na najwyższym poziomie . Świetnie , że przypomnieli stare kawałki . Czekam na płytę . Już najwyższy czas !

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00