Overview

Limp Bizkit

Curtain up: Limp Bizkit at eventim.pl

Welcome to the profile for Limp Bizkit at eventim.pl. The profile for Limp Bizkit will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Limp Bizkit
    4.7 stars, from 3 Fan reports
 • Kraków - Hala Wisły

  6/7/15

  Limp Bizkit Attack by LebiQ, 6/9/15
  Koncert w pełni udany, pełen mocy, potu i łez ;) chłopaki z Bizkit spisali się na medal. W przyszłości gdy Limp Bizkit wrócą, spróbujcie zorganizować imprezę w większej hali, a na pewno będzie wypełniona po brzegi. Pzdr
 • Kraków - Hala Wisły

  6/7/15

  Nie takie miękkie Biszkopty by biscuit, 6/9/15
  Fred może i nie wygląda jak za swoich najlepszych czasów, ale dalej wymiata na scenie. Publika potwierdzi. Chociaż do pełnej satysfakcji brakowało bisu, to i tak chętnie powtórzę.
 • Kraków - Hala Wisły

  6/7/15

  Było naprawdę dobrze! by Makek, 6/9/15
  Koncert Limp Bizkit to z pewnością jeden z najmocniejszych, jeśli nie najmocniejszy koncert, na którym miałem okazję być w tym roku. Świetna energia od samego początku do samego końca. Limp Bizkit zagrało najbardziej znane i najpopularniejsze kawałki - tak więc każdy fan znający ich twórczość śpiewał razem z Fredem Durstem i bawił się doskonale. Setlista mogłaby co prawda wyglądać trochę inaczej (na 13 kawałków aż 8 pochodziło z jednej płyty - Chocolate Starfish..., 3 z Significant Other, po jednym numerze z Gold Cobra i The Unquestionable Truth Part 1). Szkoda, że zupełnie pominięto dwie płyty zespołu oraz nie zaprezentowano żadnego materiału z nadchodzącego krążka, który w zasadzie Limp Bizkit przyjechał promować. Mimo to, największy plus za zagranie genialnego The Truth jak i za Boiler, te dwa utwory to z pewnością perełki tej setlisty i wynagradzają pewne jej braki. Oprócz tego, można było usłyszeć same klasyki takie jak Nookie, Break Stuff, My Generation, Rollin, Hot Dog itd. Możnaby się doczepić w sumie do długości koncertu (80 minut grania), jednak uważam, że długość ta była idealna, zwłaszcza że w tym przypadku chłopaki z LB poszli zdecydowanie na jakość, a nie długość. Mam jednak mieszane uczucia co do Wesa Borlanda. Ta zawsze bardzo charyzmatyczna postać zespołu zaskoczyła mnie od samego początku niesamowitą i genialną charakteryzacją, jednak podczas samego występu brakowało mu pazura. Świetny support Hope zrobił swoje i zagrał na światowym poziomie! Wielki plus za energię od publiki, która nawet na miejscach siedzących dawała z siebie wszystko, co podkreślił sam Fred mówiąc o świetnej energii panującej w Hali Wisły. Co do minusów to niestety wspomniana Hala Wisły nie do końca dawała radę w kwestii wentylacji. W środku było bardzo gorąco nawet o 18:30, czyli półtorej godziny przed zespołem Hope. Po dosłownie kilku minutach pot lał się bardzo gęsto z mojego czoła, mimo że siedziałem w miejscu. Wystarczy więc sobie wyobrazić co było na samym koncercie LB po godzinie 21. Koncert Limb Bizkit w Krakowie nie był może czymś co zapadnie w pamięci fanów na długo, jednak co by nie mówić - chłopaki z zespołu przyjechali i zrobili to co zrobić musieli - zagrali kawał dobrej muzyki, przy której masa ludzi miała okazję wybawić się jak przy żadnym innym zespole. Przy okazji było bardzo mocno i konkretnie, a to przecież najważniejsze. Nie daję piątej gwiazdki z uwagi na słabą wentylację, brak kilku kawałków w setliście oraz średniego Borlanda.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs