Overview

Rammstein

Curtain up: Rammstein at eventim.pl

Welcome to the profile for Rammstein at eventim.pl. The profile for Rammstein will provide news, performance and tour announcements, photo galleries and biographies.

Ticket alarm - never miss an event!

Register for the eventim.pl ticket alarm, and you will be informed by e-mail as soon as there are new dates for your favourite stars and events.

 •  
  Rammstein
    4.9 stars, from 17 Fan reports
 • Wrocław - Wrocław

  8/27/16

  RAMMSTEIN !!! ♥ by Daria, 9/17/16
  Koncert Rammstein we Wrocławiu... wow - to było coś! Spełniło się moje marzenie, aby jechać na prawdziwy koncert. Zresztą nie na byle jaki koncert, to była prawdziwa petarda! Dźwięki, pirotechnika, emocje, ludzie.. coś wspaniałego. Niezapomniane chwile na całe życie ^_^ mam nadzieję, że Rammstein niedługo znów odwiedzi Polskę ze swoim wspaniałym show :)
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  8/27/16

  Zajebisty koncert by Kaczor, 9/10/16
  Wybierając się na koncert Rammstein wiedziałem, że nie zawiodę się...no i nie zawiodłem się! Nagłośnienie, efekty specjalne i oczywiście muzyka i wokal na najwyższym, wszechświatowym wręcz, poziomie. Oby więcej tego typu imprez odbywało się w Polsce!!!
 • wrocław - Stadion Wro

  8/27/16

  Rammstein dał radę, super koncert! by Pawel, 9/4/16
  Tak jak poprzednicy, zgadzam się z tym, że koncert był rewelacyjny. Nie rozumiem tylko kanapkowców, jechał taki przez całą Polskę na koncert Rammsteina, żeby w połowie występu ( nie w przerwie) biegać po piwo i zapiekanki. W sumie niech sobie stoi w tych kolejkach, pewnie koncert puści sobie na youtubie w domu, no ale dlaczego wqrwia innych (mowa o trybunach). Mielno pełną gębą.
 • Wrocław - Stadion Wrocław

  8/27/16

  Nie da się tego opisać słowami! by Martyna, 9/3/16
  Był to mój pierwszy koncert Rammstein oraz pierwszy jakikolwiek koncert w życiu! Było niesamowicie, atmosfera wow, Limp Bizkit również świetnie wypadł, Rammstein jak zawsze rozwalił system, efekty pirotechniczne \m/ nie mogę się doczekać kolejnego, bo po prostu muszę iść! Minął już cały tydzień ale ja nadal wspominam oraz mam ciary gdy słyszę ich muzykę ♥ Wir sind für die Musik geboren Wir sind die Diener eurer Ohren Immer wenn ihr traurig seid Spielen wir für euch ♥
 • Stadion Wrocław - Stadion Główny

  8/27/16

  Rammstein i Limp Bizkit by Łukasz, 8/30/16
  To był mój pierwszy koncert i prawdopodobnie nigdy ale to nigdy nie będę miał już okazji zobaczyć takiego widowiska. Grupy które tam wystąpiły były strzałem w 10! Limp BIzkit to już klasyk udanej imprezy Rammstein przeszedł sam siebie, jeżeli jeszcze gdziekolwiek w Polsce trafi się następny koncert nieważne na którym końcu i tak się wybiorę. Moja żona nie jest fanką mocniejszych dzwieków ale wrażenie jakie wywarła na niej ta impreza i fani Rammsteina bezcenne.

Continue browsing

Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs