PGE Narodowy Warsaw

Al Ks J Poniatowskiego 1, 03-901 Warsaw
PL

No events available...

Currently there are no events for the PGE Narodowy Warsaw .

PGE Narodowy Warsaw
3.8 (97 Reviews)
Atmosphere
Acoustics & sight lines
Toilets
Parking
On-site service

Selected reviews for this venue:

Krzysiek, 8/6/16
Rihanna (8/6/16) - Super impreza!
Pierwszy raz na koncercie Rihanny i jestem bardzo zadowolony. Super jest posłuchać wszystkich największych hitów na żywo. Jedyny minus to nagłośnienie, momentami nic nie rozumiałem wokalistki.
agata, 8/6/16
stewardzi bardzo pomocni. ilość toalet przygotowanych dla osób na płycie wystarczająca. Dobra organizacja po koncercie aby rozładować tłum.
Rihanna (8/6/16) - udany koncert
Płyta ANTI nie należy do moich ulubionych, podoba mi się raptem kilka kawałków. Bilety na koncert kupiłam przed przesłuchaniem płyty i wcale tego nie żałuje. Bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona doborem i aranżacją piosenek. Montaż obrazu puszczanego na telebimie był super. Koncert zaliczam do udanych.
Patryk i Kinga, 8/6/16
Obiekt super na takie koncerty. Wszystko idealnie zaplanowane. Zero kolejek przy bramach wejściowych, przy napojach, jedzeniu, przy WC. Wyjście z koncertu gdzie był cały stadion ludzi odbyło się bez kolejek i problemów. POLECAM!!
Rihanna (8/6/16) - Rihanna 2016 PGE NARODOWY
Było mega super !!!! Rihanna nas zaskoczyła bardzo pozytywnie!!! Wokal, show, ogromna scena, sam początek koncertu zrobiony na wypasie. SUPER SUPER SUPER. Stadion narodowy idealne miejsce na takie koncerty. Zero kolejek. Wszystko szybko, sprawnie.
Wacor, 7/28/15
AC/DC (7/28/15) - Warsow no Bust!
Genialny koncert genialnej grupy!!! Na Inner Barrier nagłośnienie było ok, jak ktoś chce czystych dźwięków zapraszam do filharmonii, a nie na koncert rockowy dla 65 000 fanów! Było przewspaniale. To co wyprawia AC/DC na scenie przechodzi najśmielsze wyobrażenia.
Mati, 10/17/14
Cyrk oświetlony i widoczny z daleka, na tak dużą liczbę osób dużo przestrzeni bez żadnego przepychania się, sprawne i szybkie wejście. Dobrze zorganizowany ruch choć trochę zakorkowany dojazd.
Cirque du Soleil (10/17/14) - Czysta Magia
Niesamowite i pełne Magii Show. Świetna muzyka wprowadzająca w Świat Magii a zarazem idealnie dobrana do danych występów akrobatycznych, które zapierają wdech w piersiach. Nie zabrakło także poczucia humoru. Jeśli chcesz się poczuć jak w krainie fantazji i magii to naprawdę warto się wybrać.Przedstawienie w niektórych momentach kojarzy się z Moulin Rouge. Polecam. Chętnie wybierzemy się jeszcze raz. Zapraszamy Cyrk Kooza do ponownego odwiedzenia Polski. Fajnie było by gdyby pomyślano o darmowych pamiątkach przed wejściem na spektakl np. przewodnik - informator o przedstawieniu i osobach, długopisy, breloczki itp. ;)

Directions

Address: PGE Narodowy
Al Ks J Poniatowskiego 1, 03-901 Warsaw
Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs