PGE Narodowy Warszawa

Al Ks J Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
PL

Informacje o obiekcie

Chcemy, żeby PGE Narodowy był otwarty i dostępny dla wszystkich. Chcemy, żebyście przychodzili na niego jak najczęściej i żeby każdy mógł znaleźć na nim coś dla siebie. Chcemy, żeby dla nas wszystkich to było "nasze miejsce". Jesteśmy dla Was otwarci siedem dni w tygodniu, od rana do wieczora. PGE Narodowy żyje codziennie także w zimie!

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na PGE Narodowy Warszawa .

PGE Narodowy Warszawa
3.8 (97 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Krzysiek, 06.08.16
Rihanna (06.08.16) - Super impreza!
Pierwszy raz na koncercie Rihanny i jestem bardzo zadowolony. Super jest posłuchać wszystkich największych hitów na żywo. Jedyny minus to nagłośnienie, momentami nic nie rozumiałem wokalistki.
agata, 06.08.16
stewardzi bardzo pomocni. ilość toalet przygotowanych dla osób na płycie wystarczająca. Dobra organizacja po koncercie aby rozładować tłum.
Rihanna (06.08.16) - udany koncert
Płyta ANTI nie należy do moich ulubionych, podoba mi się raptem kilka kawałków. Bilety na koncert kupiłam przed przesłuchaniem płyty i wcale tego nie żałuje. Bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona doborem i aranżacją piosenek. Montaż obrazu puszczanego na telebimie był super. Koncert zaliczam do udanych.
Patryk i Kinga, 06.08.16
Obiekt super na takie koncerty. Wszystko idealnie zaplanowane. Zero kolejek przy bramach wejściowych, przy napojach, jedzeniu, przy WC. Wyjście z koncertu gdzie był cały stadion ludzi odbyło się bez kolejek i problemów. POLECAM!!
Rihanna (06.08.16) - Rihanna 2016 PGE NARODOWY
Było mega super !!!! Rihanna nas zaskoczyła bardzo pozytywnie!!! Wokal, show, ogromna scena, sam początek koncertu zrobiony na wypasie. SUPER SUPER SUPER. Stadion narodowy idealne miejsce na takie koncerty. Zero kolejek. Wszystko szybko, sprawnie.
Wacor, 28.07.15
AC/DC (28.07.15) - Warsow no Bust!
Genialny koncert genialnej grupy!!! Na Inner Barrier nagłośnienie było ok, jak ktoś chce czystych dźwięków zapraszam do filharmonii, a nie na koncert rockowy dla 65 000 fanów! Było przewspaniale. To co wyprawia AC/DC na scenie przechodzi najśmielsze wyobrażenia.
Mati, 17.10.14
Cyrk oświetlony i widoczny z daleka, na tak dużą liczbę osób dużo przestrzeni bez żadnego przepychania się, sprawne i szybkie wejście. Dobrze zorganizowany ruch choć trochę zakorkowany dojazd.
Cirque du Soleil (17.10.14) - Czysta Magia
Niesamowite i pełne Magii Show. Świetna muzyka wprowadzająca w Świat Magii a zarazem idealnie dobrana do danych występów akrobatycznych, które zapierają wdech w piersiach. Nie zabrakło także poczucia humoru. Jeśli chcesz się poczuć jak w krainie fantazji i magii to naprawdę warto się wybrać.Przedstawienie w niektórych momentach kojarzy się z Moulin Rouge. Polecam. Chętnie wybierzemy się jeszcze raz. Zapraszamy Cyrk Kooza do ponownego odwiedzenia Polski. Fajnie było by gdyby pomyślano o darmowych pamiątkach przed wejściem na spektakl np. przewodnik - informator o przedstawieniu i osobach, długopisy, breloczki itp. ;)

Dojazd

Adres: PGE Narodowy
Al Ks J Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00