Hydrozagadka

Hydrozagadka - Experience unique live events.
Hydrozagadka
11 Listopada 22,
03-001
PL

No events available...

Currently there are no events for the Hydrozagadka .

Hydrozagadka
4.2 (4 Reviews)
Atmosphere
Acoustics & sight lines
Toilets
Parking
On-site service

Selected reviews for this venue:

M&G, 2/8/17
Warhaus (2/8/17) - Wspaniały koncert w nietuzinkowym miejscu!
Wyjątkowy zespół, jakim jest Warhaus, zagrał cudownie i porywająco w bardzo kameralnym miejscu dla niewielkiej publiczności. Pierwszorzędny występ!!! Żal że już przeminął... oby jeszcze nieraz odwiedzili Polskę. Warszawski Klub Hydrozagadka jest idealnym miejscem na koncerty z rewelacyjnym nagłośnieniem, świetną aranżacją wnętrza oraz przyjazną i roześmianą ekipą. Zdecydowanie polecam tam zaglądać!!!
Asia, 3/14/16
Świetna atmosfera w klubie, miła obsługa, różne piwka w rozsądnych cenach. Brakuje tylko poprawienia toalet, ich czystości i samego wyglądu.
Jóga (3/14/16) - Klimat, mimo małym problemów na scenie
Młodzi panowie z zespołu Jóga zachwycili wrażliwością i budowaniem klimatu w klubie, który na pewno lepiej wypada w koncertach post-rockowych i metalowych. Brakowało jedynie oprawy oświetleniowej, która byłaby wisienką na torcie. W przypadku problemów z dźwiękiem, panowie świetnie poradzili sobie akustycznie, bez nagłośnienia, czym wzbudzili jeszcze większą sympatię dość pokaźnego tłumu. Polecam Jógę! Czarują :)
Sylwia, 6/11/15
La Dispute (6/11/15) - Super koncert
La Dispute wreszcie przyjechali do Polski i bardzo fajnie, że grali w Hydrozagadce. Świetny koncert, szkoda , że tak mało z 1 płyty, ale warto było pójść.
jaś, 2/8/14
Balthazar (2/8/14) - Balthazar - tylko na żywo!
To już drugi koncert tego zespołu. Pierwszy jako support Editors, a teraz samodzielny występ. Zespół bardzo mile się słucha, jeśli komuś wpadną w ucho nagrania i spodobają mu się utwory, to na pewno doceni koncert na żywo. Jest w tym dużo prawdy, że ludzie z Balthazars lepiej wypadają na koncertach niż na swoich nagraniach. Coś w tym jest. Dlatego polecam.

Directions

Address: Hydrozagadka
11 Listopada 22, 03-001
Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs