Sala Koncertowa Radia Wrocław

Karkonoska 10, 53-015 Wrocław
PL

No events available...

Currently there are no events for the Sala Koncertowa Radia Wrocław .

Sala Koncertowa Radia Wrocław
4.5 (25 Reviews)
Atmosphere
Acoustics & sight lines
Toilets
Parking
On-site service

Selected reviews for this venue:

Piotr Panek, 4/10/17
Kortez (4/10/17) - Piękny kameralny koncert
Koncert Kortez Trio w sali Polskiego Radia we Wroclawiu - dobra akustyka, wygodne fotele, wspaniala atmosfera, gra swiatel itp. Na minus wplywa slyszalne co chwila w cichych partiach utworow sprzężenia na łącznikach - jest to irytujace , podczas gdy ma grac cisza. poza tym jest szatnia, sala nie duza ale daje to pozytywne odczucia sluchowe. Sam Kortez Trio zagral wszystko w wyjatkowy inny sposob.
bartusia, 4/9/17
Kortez (4/9/17) - Kortez... nic więcej nie trzeba dodawać
Super atmosfera... Ciekawe aranżacje koncertowe. Niby znane utwory a odkrywane na nowo... Dobra realizacja światło / dźwięk.
Rafał, 4/3/17
Michał Bajor (4/3/17) - Polecam serdecznie.
Nie nazwałbym się fanem pana Michała Bajora. Kupiłem bilety na koncert w postaci prezentu Walentynkowego dla żony. Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczony barwą głosu i talentem pana Michała. Polecam z Moją Miłością ;) Pozdrawiam Rafał
Adam Izydorczyk, 1/17/17
Artur Andrus (1/17/17) - Wspaniały recital!
Na recitalu byłem z całą Rodzinką (Żona + 2 Dzieci + ja). Artur Andrus, nie po raz pierwszy nas zachwycił. Po raz pierwszy w takiej formie, bo do tej pory żyliśmy słuchaniem płyt Pana Artura lub oglądaniem Jego występów w telewizji. To co najpiękniejsze w występie (bo wszystkim dużo można by pisać): - ciągła interakcja z publicznością, - mnóstwo wspaniałych gagów sytuacyjnych, - wiersze / wierszyki sypane z rękawa, - humor na najwyższym poziomie... Wspaniałym dopełnieniem recitalu przez cały czas jego trwania był udział 4 wspaniałych multiinstrumentalistów! BRAWO! Dzieci już mi zapowiedziały, że nie mam prawa odpuścić następnego występu Artura Andrusa. Bardzo dziękuję. Kończąc - zachęcam Wszystkich gorąco do słuchania Artura na żywo :)
Ewa, 11/23/16
sympatycznie,przytulnie,z poczęstunkiem dla widza (mam na myśli poczęstunek - a nie zakup kawy i rogalika!)
Raz Dwa Trzy (11/23/16) - sekstet Adasia świetny jak zawsze :)!
W piosenkach Adasia jest tyle mądrości, ile zrozumienia dla wad świata i ludzi; tyle pogodnej rezygnacji z walki o zmianę na rzecz zrozumienia współistnienia rzeczy dobrych i tych mniej dobrych... Czego chcieć więcej? Za każdym razem wsłuchuję się bardziej i bardziej i za każdym razem dociera do mnie coś w inny, jeszcze bardziej fascynujący sposób. Niedosyt pozostaje tylko pod jednym względem; muzyka zespołu jest fascynująca,porywa i unosi z siedzenia, a obydwa koncerty,na których byłam ( Impart i sala koncertowa Radia Wrocław) są statyczne, bez płyty i tylko z miejscami siedzącymi. To ogromny minus, nie można wtopić się w szaleństwo harmonii czy fantastyczny podkład perkusyjny, zamknąć oczy i ... ... płyta!!!, Adaś - płyta!!! na szaleństwo i wirowanie. Pozdrawiam fanów Raz Dwa Trzy! Do zobaczenia na następnych koncertach!

Directions

Address: Sala Koncertowa Radia Wrocław
Karkonoska 10, 53-015 Wrocław
Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs