Klub Alibi WROCŁAW

Grunwaldzka 67, 50-996 WROCŁAW
PL

No events available...

Currently there are no events for the Klub Alibi WROCŁAW .

Klub Alibi WROCŁAW
4.3 (3 Reviews)
Atmosphere
Acoustics & sight lines
Toilets
Parking
On-site service

Selected reviews for this venue:

Krzysiek, 10/28/15
polecam wszystkim super obsługa ,scena, nagłośnienie(szum w uszach gwarantowany przez 2 dni) i świetna zabawa
Paradise Lost (10/28/15) - Prawdziwy raj utracony
już nie pamiętam kiedy tak się zaje..... bawiłem zarówno zespół jak i wrocławski klub Alibi wspaniali polecam wszystkim ,którzy nie lubią wielkich imprez podczas których 80 procent tzw. fanów stoi jak kołki i zna jeden przebój grającej kapeli pozdrawiam wszystkich Mantas, Molde,Norwegia.
Krzysiek, 4/11/16
Death to all (4/11/16) - W ramiona śmierci z uśmiechem na twarzy.
Pojawili się 4-ej jeźdźcy apokalipsy i bezkompromisowo od pierwszych taktów zmiażdżyli publiczność. Zaczęli od The Philosopher, a później to był jeszcze większy pogrom.Przekrój przez ;Symbolic,Individual.... po Leprosy. Na bis dobili zwłoki, które jeszcze pod sceną podrygiwały Bit the Pain oraz Crystal Mountain.Na uwagę zasługuje Max Phelps, który naprawdę starał się zastąpić godnie Chucka.O reszcie nie muszę pisać bo każdy fan wie co to za Panowie : )Gorąco polecam każdemu taki koncert-sponiewiera Cię, wgniecie w podłogę ale warto-chociaż do równowagi psychicznej jeszcze nie mogę dojść : )
Monika, 11/8/15
Kensington (11/8/15) - Zdecydowanie tak!
Świetny koncert! Było niemal wszystko - najlepsze kawałki zespołu, kilka słów po polsku (to zawsze ładny ukłon w naszą stronę), zabawy z publiką. Zabrakło mi tylko akustyka, ale może uda się na przyszłych koncertach. Ja bawiłam się super i z tego, co można było zaobserwować, cała reszta także i myślę, że śmiało można wliczyć w to zespół. Wydarzenie zdecydowanie do powtórzenia, choć warto by było pomyśleć nad czymś większym, niż Alibi.

Directions

Address: Klub Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 WROCŁAW
Callcenter
+48 22 591 83 83

Monday - Friday: 10:00 - 18:00 hrs


Eventim Outlet ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warsaw

Monday - Friday: 10:00 - 19:00 hrs