Klub Muzyczny Parlament GDAŃSK

Św. Ducha 2, 80-834 GDAŃSK
PL

Informacje o obiekcie

Historia Klubu Parlament sięga początku wieku. W 2000 roku rozpoczęły się prace remontowe w pomieszczeniach dawnej stolarni Teatru Wybrzeże. Po trwającej niemal rok przebudowie, w listopadzie 2001 roku, w samym centrum gdańskiego starego miasta, otworzył swe podwoje najnowocześniejszy i największy wówczas klub muzyczny w Trójmieście. Od pierwszego dnia swojej działalności, Klub Parlament zyskał ogromne uznanie w oczach odwiedzających go gości, co sprawiło, że stał się również popularnym i ważnym punktem na imprezowej mapie Gdańska.

Mimo upływu lat, zmieniającej się mody oraz wciąż poszerzającej się oferty kuturalno-rozrywkowej w naszym mieście, Klub Parlament wciąż odwiedzają niezliczone rzesze spragnionych dobrej zabawy imprezowiczów. Odbywające się od czwartku do soboty imprezy cykliczne cieszą się gigantycznym zainteresowaniem wśród publiczności, a każda z tych imprez ma swoich wiernych fanów.

Klub Parlament to nie tylko koncerty i imprezy. Scena kabaretowo-stand-upowa, pokazy oraz turnieje taneczne, pojedynki Dj-ów, wystawy, przedstawienia teatralne, szkolenia, debaty, rozmaite festiwale oraz pokazy filmów. Te różnorodne emanacje form „okołomuzyczych”, miały szansę zaistnieć przez lata działalności Klubu na jego deskach. Świadczą one niezbicie o tym, że Klub Parlament jest przestrzenią niezwykle przyjazną i otwartą na wszelkie rodzaje działalności artystyczno-rozrywkowej. Przestrzenią, która zachowuje jednocześnie walory małych klimatycznych klubów, jak i przestronnych obiektów koncertowych, mogących pomieścić całkiem sporą liczbę fanów.

Brak wydarzeń...

W tej chwili nie ma dostepnych wydarzeń na Klub Muzyczny Parlament GDAŃSK .

Klub Muzyczny Parlament GDAŃSK
4.7 (3 Recenzje)
Atmosfera
Akustyka i widoczność
Toalety
Parking
Obsługa obiektu

Wybrane recenzje obiektu:

Piotr, 09.03.15
SBB (09.03.15) - Super
Było czadowo, wiek Panowie mają już słuszny ale to w niczym nie przeszkadzało. Szkoda tylko, że artyści nic nie powiedzieli do fanów, weszli, zagrali, wyszli, niemowy jakie....
Ola, 17.11.14
Potraktowano nas indywidualnie, dostałyśmy rewelacyjne miejsce, zależało nam na dobrej widoczności i słyszalności.
Everlast (17.11.14) - WARTO BYŁO PÓJŚĆ!
Wspaniała muzyka akustyczna, rewelacyjny klawiszowiec. Sama gwiazda wieczoru, czyli Everlast - wiadomo wokal i gitara od lat niezmiennie świetne. Może facet nieco chimeryczny, a może miał słabszy dzień.
Ela, 16.03.15
Klub muzyczny Parlament jest super. Fajne nagłośnienie oraz dobra widoczność artysty. Jest to jeden z największych klubów w Gdańsku.
Enej (16.03.15) - Enej
Fantastyczny koncert zespołu Enej. Fajna atmosfera i klimat. Cudownie chłopaki zagrali. Polecam wszystkim wybranie się na koncert Enej. Muzyka wpadająca w ucho do której nogi zaczynają tańczyć.

Dojazd

Adres: Klub Muzyczny Parlament
Św. Ducha 2, 80-834 GDAŃSK
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00