HANS ZIMMER Live On Tour 2017 - Parking GDAŃSK/SOPOT - Bilety

HANS ZIMMER Live On Tour 2017 - Parking GDAŃSK/SOPOT - Bilety
Pt, 26.05.17, 20:00 ERGO ARENA
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 GDAŃSK/SOPOT

Więcej ...

Podsumowanie cen

Zamów bilety teraz!

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

HANS ZIMMER Live On Tour 2017 - Parking, ERGO ARENA, 26.05.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Parking - samochód osobowyPrzedsprzedaż
18,00 PLN
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • Ticketdirect
  Samodzielny wydruk biletu
Witamy w
ERGO ARENA
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Hans Zimmer, najbardziej utytułowany kompozytor muzyki filmowej. Człowiek, którego nazwisko zna każdy miłośnik kina i muzyki. Zdobywca wszystkich najważniejszych nagród, w tym Oskara i dwóch Złotych Globów i dwóch nagród Grammy. O współpracy z nim marzą najwięksi producenci i reżyserzy. Autor ponad stu ścieżek dźwiękowych do najpopularniejszych produkcji filmowych m.in. Król Lew, Gladiator, Ostatni Samuraj, Cienka Czerwona Linia, Piraci z Karaibów czy Incepcja . W 2017 Hans Zimmer wraca z koncertami do Europy! W Polsce będzie można go zobaczyć w trzech miastach – w Gdańsku, Łodzi i Krakowie.

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Zaprezentuje przekrój twórczości, a na scenie oprócz światowej sławy kompozytora, pojawią się specjalni goście – przyjaciele Hansa Zimmera i wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.
 •  
  Hans Zimmer
    4.9 Gwiazdy, od 114 FanReport
 • Łódź - Atlas Arena

  01.05.16

  Wspaniałe przeżycie z Basmata, 19.02.17
  Muzyka oczywiście cudowna, widowisko doskonałe - z wielkim rozmachem i świetnym wykonaniem. Zimmer niezwykły starszy Pan z młodzieńczą duszą. Ja mam 50 lat i byłam z córką lat 20 + jej koleżanka - obie młode chlipały co i raz ( w sensie płakały) a ja odjechałam przy Gladiatorze - wszystkim nam podobało się jednakowo. Zawiedziona tylko byłam, że zabrakło moich najbardziej ulubionych motywów z Batmanów - jakby zagrali Molossus albo Ending Theme z Batman Begins to też bym się tam chyba popłakała. Co do organizatora, to powaliło mnie zabieranie nakrętek od butelek z wodą ( od razu przy zakupie) - Pani tłumaczyła, że to dla bezpieczeństwa, bo kiedyś ludzie rzucali tymi nakrętkami - sorry ale jakby mieli rzucać to już prędzej teraz by rzucali tymi pustymi butelkami, chociażby z wściekłości, że muszą wszystko na raz wypić i nie mogą sobie schować chociaż trochę wody na później.
 • Gdańsk/Sopot - ERGO ARENA

  30.04.16

  Całkiem dobry koncert z Cee, 04.06.16
  Całkiem dobry koncert. Akustycznie jednak trochę nie do końca. Było trochę za dużo hałasu. Blachę ledwo było słychać. Pan Zimmer wspominał, że uwielbia chóry, ale chór dość skutecznie był zagłuszany.
 • Gdańsk/Sopot - ERGO ARENA

  30.04.16

  Obcowanie z Bogiem po skorzystaniu z depozytu z Dzikus, 31.05.16
  Koncert Hansa Zimmer w Gdańsku został wykonany na najwyższym poziomie - nie zawiódł sam artysta i jego team - stworzyli niezapomniane widowisko. Gwiazdka w dół z powodu niemiłego zaskoczenia - czyli przymusu przechowania laptopa za 50 zł. 50 zł?! Czy to jest jakaś Wasza pozycja przychodowa w budżecie, którą musicie wycisnąć z widzów?! Wiem, że to pewnie gdzieś było małym druczkiem w Regulaminie - nie kwestionuję Waszego prawa do dodatkowej opłaty. Ale to jest rzecz, o której powinniście trąbić w każdym mailu i uprzedzać ludzi, żeby zostawiali sprzęt w hotelach. Powinniście uczciwie i głośno o tym informować. Czuję się po prostu jakby ktoś mi przystawił pistolet do głowy i zaszantażował, że jeśli nie dam 5 dych, nie obejrzę Zimmera. Tak się poczułem, a trochę już Wam jednak zapłaciłem.

O tym artyscie

Biografia artysty

Urodzony w Niemczech Hans Zimmer jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych muzyków Hollywood, chociaż jego pierwszy muzyczny sukces wcale nie wiązał się z muzyką filmową. Popularność zdobył jako członek popowej grupy The Buggles. Ich przebój Video Killed the Radio Star stał się wielkim hitem na całym świecie i był pierwszym teledyskiem ...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00