O wykonawcy

Tokio Hotel

Kurtyna w górę: Tokio Hotel na eventim.pl

Grupa zadebiutowała w lipcu 2005 klipem "Durch den Monsun", za sprawą którego znaleźli się na niemieckich listach przebojów. Dzięki następnemu teledyskowi – "Schrei" – zdobyli popularność w innych krajach, w tym w Polsce. W lutym 2006 ukazał się teledysk do zmienionej wersji utworu "Rette mich". Kolejnym singlem był "Der letzte Tag". Został on połączony z teledyskiem do piosenki "Wir schließen uns ein", który jednak nie był emitowany w polskich stacjach muzycznych.

Po krótkiej przerwie w 2007 roku zespół nagrał kolejny album – "Zimmer 483" i dwa nowe teledyski "Übers Ende der Welt" i "Spring nicht". W międzyczasie zdobył nagrodę Echo i 3 nagrody Comet, oraz nagrodę MTV Europe Music Awards. W 2008 roku zespół zdobył nagrodę MTV Video Music Awards w kategorii Best New Artist, jest to szczególne wyróżnienie, gdyż są jedynym zespołem z Niemiec z tak prestiżową nagrodą na koncie.

Dwa lata po premierze ostatniego albumu, zespół wydał kolejną płytę "Humanoid", tym razem w wersji dwujęzycznej (angielskiej i niemieckiej). Wiosną Tokio Hotel wyruszyło w swoją 3 europejską trasę koncertową, po czym ruszyli na podbój Azji.

Zespół sprzedał w Niemczech ponad 3 miliony płyt, a na świecie ponad 9 milionów.

Tekst z Wikipedii

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Grupa zadebiutowała w lipcu 2005 klipem "Durch den Monsun", za sprawą którego znaleźli się na niemieckich listach przebojów. Dzięki następnemu teledyskowi – "Schrei" – zdobyli popularność w innych krajach, w tym w Polsce. W lutym 2006 ukazał się teledysk do zmienionej wersji utworu "Rette mich". Kolejnym singlem był "Der letzte Tag". Został on połą...
Czytaj więcej

 •  
  Tokio Hotel
    4.8 Gwiazdy, od 10 FanReport
 • Warszawa - Klub Muzyczny Progresja

  12.04.17

  Impreza fajna z Elena84, 23.04.17
  Tylko zbyt późno wystąpił zespół. Miało być wejście o 19.00 a było przed 21.00 i trzeba było długo czekać na dworze przy złej pogodzie bo padał deszcz i do klubu nie wpuścili. Tak poza tym wszystko w porządku świetnie grali i śpiewali zwłaszcza Billy jak dla mnie to trochę za krótko że trzeba było opuścić klub już po 22 godz. Pozdrawiam fanów warto zobaczyć ten koncert mega impreza była!!
 • Warszawa - Klub Stodoła

  27.03.15

  Cudowny koncert ! z Gabi, 21.04.15
  To był mój pierwszy koncert Tokio i jestem pewna, że nie ostatni, na początku byłam trochę sceptycznie nastawiona ze względu na wysokie koszty koncertu. Jednak ten koncert, efekty, dzwięk, światła, zespół, energia i atmosfera jaka panowała w klubie to było coś niesamowitego ! Jednego jestem pewna; nie żałuje swojej decyzji i to chyba moje najlepiej wydane pieniądze w życiu. Nie mogę się doczekać ich kolejnej trasy i mam nadzieje ze nie zabraknie tam Polski. Tego nawet nie da się opisać, to trzeba zobaczyć !!
 • Warszawa - Klub Stodoła

  27.03.15

  TOKIO HOTEL FEEL IT ALL ! z S., 31.03.15
  Jeżeli chodzi o sam koncert był CUDOWNY ! Jak wszystkie Tokio ;) Ale jeżeli chodzi o organizację... losie.... Ochrona wgl nie była przygotowana na to co miało się tam dziać . Byłam w samym epicentrum tego ścisku , najpierw przed barierkami, potem w barierkach a na koniec przed drzwiami. Ochrona nie ogarniała sytuacji. Darła się na ludzi z przodu,żeby przesunęła sie do tyłu. Ale co my mogliśmy? Jak tył się nie przesunie to przodu też się do cholery nie ruszy :/ No i oczywiście pozdrawiam Pana Ochroniarza ,który autentycznie na nas naciskał z przodu swoim ogromnym brzuchem i myślał,że przesunie przód do tyłu... Był to najbardziej chamski ochroniarz ! Sam koncert cudowny ;) TH spisało sie w 100 , oprawa świetlna jak i cała reszta - BOMBA ! 3 ! Mam nadzieję,że wrócą do nas na Part 2 ale błagam nie do Stodoły bo jak już wspominałam ochrona nie ogarniała !

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00