Tove Lo - Bilety

Live Nation z radością informuje: LANBERRY supportem koncertu TOVE LO 19 czerwca 2017, Warszawa, Klub St...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Wybierz bilety teraz:

Kup bilety

UWAGA:
Na to wydarzenie obowiązuje limit 8 biletów na klienta co oznacza, że jedna osoba może kupić łącznie nie więcej niż 8 biletów (w jednym zamówieniu lub w większej ilości zamówień).

W przypadku zakupu przez jedną osobę ilości przekraczającej ustanowiony limit, Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania wszystkich zakupionych biletów na podstawie Regulaminu Uczestnictwa w Imprezie.

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

WydarzenieMiastaData
Tove LoWARSZAWA
Klub Stodoła
Pn, 19.06.17
18:00
 
Bilety od 121,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Live Nation z radością informuje:

LANBERRY supportem koncertu TOVE LO

19 czerwca 2017, Warszawa, Klub Stodoła

                Lanberry wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, właścicielka niebanalnego głosu, która odważnie eksperymentuje z szeroko pojętą muzyką elektroniczną. Wie, jak użyć swojego głosu i jak bawić się jego barwą. W swojej muzyce łączy minimalistyczne dźwięki elektro z melodyjnymi refrenami, które budują utwory zdobywające serca słuchaczy. Autorka takich przebojów jak „Podpalimy Świat”, „Piątek” i najnowszy „Zagadka”, które szturmem zdobywają pierwsze miejsca radiowych list przebojów - w tym RMF, Radia ZET, ESKA i RMF MAXXX

Zjawiskowa, utalentowana i zdeterminowana – tak najkrócej można opisać Małgorzatę Uściłowską, znaną pod pseudonimem Lanberry. Jesienią 2015 roku wydała debiutancki singiel „Podpalimy świat” i od razu zwróciła uwagę rynku muzycznego. Na swoim koncie ma również współpracę z Disneyem. Na początku bieżącego roku Lanberry zaśpiewała tytułową piosenkę do nowej animacji  – „Miraculum. Biedronka i Czarny Kot”.

W marcu 2016 roku ukazał się długo oczekiwany debiutancki album noszący tytuł Lanberry. Artystka, razem z Piotrem Siejką, który odpowiadał za produkcję płyty, jest współautorką muzyki do większości utworów oraz autorką tekstów. Na debiutanckim krążku Lanberry odkrywa swoje fascynacje muzyką elektroniczną i brzmieniem lat 80. i 90.

TOVE LO - autorka takich hitów jak Habits, Cool Girl czy True Disaster, zagra samodzielny koncert dla polskiej publiczności już 19 czerwca w warszawskim klubie Stodoła. Szwedka zadebiutowała w 2014 roku, wydając płytę Queen of the Clouds, która sprzedała się w ponad milionowym nakładzie, a jej utwory przekroczyły magiczną liczbę miliarda odsłuchań w serwisie Spotify. Artystka zdobyła ogromną popularność głównie za sprawą singla Habits (Stay High). Utwór w wersji zremiksowanej przez duet Hippie Sabotage został odtworzony na platformie YouTube już ponad pół miliarda razy i osiągnął 3. miejsce na liście Billboard Hot 100. „Pochodzę z małego kraju i ten ogromny sukces bardzo mnie zaskoczył. To dla mnie wiele znaczy.” – mówi Tove i dodaje: „Jest pewien główny nurt tego, jak postrzegana jest rola kobiety w społeczeństwie i zazwyczaj nie ma on nic wspólnego z tym, co ja robię. Mam nadzieję również, że mam jakiś wpływ na zmiany i na to, że ludzie zaczynają mówić, co myślą na ten temat.”Tove Lo

Support: LANBERRY


19.06.2017 Klub Stodoła
Warszawa


Bilety w cenach od 121 zł są dostępne.

Podobni artyści

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00