wROCKfest.pl prezentuje: T.Love: 35-lecie zespołu WROCŁAW - Bilety

wROCKfest.pl prezentuje: T.Love: 35-lecie zespołu WROCŁAW - Bilety
So, 02.12.17, 20:00 Klub Muzyczny Stary Klasztor
Purkyniego 1, 50-155 WROCŁAW

Więcej ...

Podsumowanie cen

Info

T.LOVE - zmiana miejsca koncertu we Wrocławiu!

W związku z dużym zainteresowaniem publiczności koncert z okazji 35-lecia zespołu T.LOVE zostaje przeniesiony do klubu Akademia przy ul. Grunwaldzkiej 67 (w miejscu dawnego klubu Alibi). Zakupione bilety zachowują ważność.Zainteresowanych przepraszamy za niedogodności związane ze zmianą miejsca koncertu. Niezdecydowanym sugerujemy, że warto pospieszyć się z zakupem biletów, gdyż jak wieść niesie, zespół T.Love planuje zrobić dłuższą przerwę w koncertowaniu.

Wybór najlepszych miejsc

Wybierz cenę - my wybierzemy najlepsze dostępne miejsca.

wROCKfest.pl prezentuje: T.Love: 35-lecie zespołu, Klub Muzyczny Stary Klasztor, 02.12.17
Zamknij widok pełnoekranowy
KategoriaOpisCenaIlość 
1 Miejsce stojącePrzedsprzedaż
 
Obecnie niedostępne
 
 • Informacje na temat wyboru miejsc.
 • Ceny biletów zawierają podatek VAT, do ceny biletu może zostać doliczona opłata serwisowa oraz opłata za dostawę.
 • Informacja: Eventim Sp. z o.o. nie jest organizatorem wydarzeń, na które sprzedaje bilety. Eventim Sp. z o.o. działa jako pośrednik w sprzedaży i jedynie sprzedaje bilety w imieniu organizatora.
 • Metody wysyłki dla tego wydarzenia:

  Wybrana metoda wysyłki jest niedostępna poniżej? Prosimy sprawdzić czy jest dostępna w koszyku.

 • List Polecony Priorytet
  Poczta Polska
 • Kurier DHL
  Przesyłka kurierska DHL
 • List polecony priorytet międzynarodowy
  List polecony priorytet międzynarodowy
 • Kurier na terenie Europy
  Przesyłka kurierska na terenie Europy
 • Kurier poza Europą
  Przesyłka kurierska - świat
Witamy w
Klub Muzyczny Stary Klasztor
dowolnym wyborze miejsca
 
 

Informacje na temat wydarzenia

Nie ma przesady w twierdzeniu, że na muzyce T.Love wychowało się już kilka generacji słuchaczy. Ten zespół to dziś prawdziwa instytucja! Sceniczna charyzma i intrygujące teksty Muńka Staszczyka w połączeniu z muzyczną wszechstronnością jego kolegów z zespołu, odważnym eksperymentowaniem ze stylami muzycznymi i śmiałym czerpaniem z tradycji rock and rolla sprawiają, że tego zespołu po prostu nie sposób pomylić z kimś innym. T.Love to bez wątpienia jeden z najlepiej rozpoznawalnych zespołów w kraju, którego co najmniej kilka utworów stało się prawdziwymi hymnami pokolenia. Dziś, po 35 latach na scenie ta ikona polskiego rocka wyrusza w trasę najnowszego, znakomitego albumu zatytułowanego bezpretensjonalnie "T.Love". Jak mówią sami muzycy: " W przeciwieństwie do poprzedniego wydawnictwa „Old is Gold”, którego teksty skupiały się najczęściej na sprawach duchowych, nowy album niesie wiele nawiązań do współczesności. Dominuje artystyczna publicystyka, krążąca wokół Polski i świata, tu i teraz… Muniek śpiewa o podzielonym społeczeństwie, strachu w Europie zniewolonej terrorem, o uchodźcach, wszystkich naszych fobiach i zagrożeniach… Jest też kawałek „Warszawa Gdańska”, poświęcony pamięci, zmarłego na początku ubiegłego roku, Davida Bowie. Album - jak mówi Muniek - ostro buja muzą opartą na dobrych melodiach i gitarowych riffach… To swoisty soul-punk tzn. skrzyżowanie czarnej tradycji Motown, czy Stax, z białym rock’n’rollem." Muzycy T.Love odgrażają się, że obecna trasa koncertowa jest trasą pożegnalną. Choć mocno wierzymy, że nie okaże się to prawdą, to jednak jesteśmy przekonani, że - również w tym kontekście - ich koncertu w Poznaniu po prostu nie można przegapić!
 •  
  T.LOVE
    5 Gwiazdy, od 1 FanReport
 • Warszawa - Stodoła

  26.11.16

  Super koncert z Asia, 27.11.16
  T.Love oczywiście wspaniali, bezkonkurencyjni, cudowni. To zespół, który nazwiązuje kontakt z publicznością natychmiast i sprawia,że impreza kończy się pewnym niedosytem... Musiał być bis!

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00