O wykonawcy

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Kurtyna w górę: Tor Wyścigów Konnych Służewiec na eventim.pl

Od ponad 70 lat Tor Służewiec jest areną wyścigów konnych. Jest to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. Jest to równocześnie najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. W trakcie największych gonitw jak Derby czy Wielka Warszawska służewiecki tor odwiedza po kilkanaście tysięcy widzów. Wyścigi konne odbywają się w weekendy od kwietnia do listopada. Teren toru wykorzystywany jest również jako miejsce wydarzeń niezwiązanych bezpośrednio z wyścigami jak koncerty muzyczne, pokazy mody czy zawody sportowe. Wielu znanych artystów gościło na Służewcu m.in. U2, Depeche Mode, Sting, George Michael czy Rolling Stones.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Od ponad 70 lat Tor Służewiec jest areną wyścigów konnych. Jest to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. Jest to równocześnie najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. W trakcie największych gonitw jak Derby czy Wielka Warszawska służewiecki tor odwiedza po kilkanaście tysięcy widzów. Wyścigi konne odbywają się w wee...
Czytaj więcej

 •  
  Tor Wyścigów Konnych Służewiec
    5 Gwiazdy, od 2 FanReport
 • WARSZAWA - Tor Służewiec

  24.09.17

  Wielka Warszawska z jagienka, 25.09.17
  Super impreza dla starszych i tych młodszych, oprócz gonitw koni wiele dodatkowych atrakcji. Adrenalina na całego. Wrócimy za rok.
 • WARSZAWA - Tor Służewiec

  27.05.17

  Wyścigi konne z Dariusz, 28.05.17
  Tor jest bardzo przyjemny dla osób, które chcą miło spędzić sobotnie i niedzielne popołudnia. Zachęcająca jest też cena bilet normalny przynajmniej obecnie to kwota 5 zł za osobę. Co jeszcze bardziej skłania do spędzania tam czasu. Jedzenie jest bardzo dobre lecz niestety dosyć drogie minimum 12 zł. Jednak jest to do przewidzenia, gdyż wszędzie w tego typu miejscach cena jest zbliżona. Dobrą sprawą jest komunikacja, gdyż z centrum w okolice toru dojeżdżają tramwaje 10 i 35, a jeśli ktoś zdecyduje się na metro wówczas z przystanku metro wilanowska bezpośrednio pod bramę wejściową toru jeździ autobus nr 300. Natomiast dla osób, które chcą przyjechać samochodem parking znajduje się ok 50 metrów od bramy wejściowej na tor.

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00