O wykonawcy

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Kurtyna w górę: Tor Wyścigów Konnych Służewiec na eventim.pl

Od ponad 70 lat Tor Służewiec jest areną wyścigów konnych. Jest to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. Jest to równocześnie najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. W trakcie największych gonitw jak Derby czy Wielka Warszawska służewiecki tor odwiedza po kilkanaście tysięcy widzów. Wyścigi konne odbywają się w weekendy od kwietnia do listopada. Teren toru wykorzystywany jest również jako miejsce wydarzeń niezwiązanych bezpośrednio z wyścigami jak koncerty muzyczne, pokazy mody czy zawody sportowe. Wielu znanych artystów gościło na Służewcu m.in. U2, Depeche Mode, Sting, George Michael czy Rolling Stones.

Ticket Alarm - nigdy nie przegap wydarzenia!

Zarejestruj się na Ticket Alarm eventim.pl, i otrzymuj informację emailem jak tylko pojawią się nowe daty występów twoich ulubionych artystów.

O tym artyscie

Biografia artysty

Od ponad 70 lat Tor Służewiec jest areną wyścigów konnych. Jest to jeden z najstarszych i najpiękniejszych torów wyścigowych w Europie. Jest to równocześnie najważniejszy ośrodek wyścigowy w Polsce. W trakcie największych gonitw jak Derby czy Wielka Warszawska służewiecki tor odwiedza po kilkanaście tysięcy widzów. Wyścigi konne odbywają się w wee...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00