Zadusznie Koncertowo - Bilety

Zadusznie Koncertowo - Bilety

W ostani weekend października zagramy dla was muzykę która wprowadzi nas w nastrój zadumy przed 1 listopada . Sebastian Madejski, warszawski muzyk znany publiczności z zamiłowania do klasycznego...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Zadusznie KoncertowoWARSZAWA
Nowy Świat Muzyki
So, 28.10.17
20:00
 
Bilety od 20,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

W ostani weekend października zagramy dla was muzykę która wprowadzi nas w nastrój zadumy przed 1 listopada .

Sebastian Madejski, warszawski muzyk znany publiczności z zamiłowania do klasycznego gotyku, nurtów funeralnych oraz zadusznych. Po raz kolejny odniesie się do tematu święta zmarłych i spacerów z duchami. Tym razem wraz z perkusistą Maciejem Krzyżyńskim zapraszają na wyjątkowy koncert z aurą mroku w tle. Usłyszymy prace fortepianowo-perkusyjne ocierające się o jazz, muzykę klasyczną i swing. Specjalnie przygotowane z okazji święta zmarłych utwory, nawiązywały będą do muzyki rodem z Beltaine Improved (min. album „Ocean i Niebo”). Refleksja i zaduma wobec otaczającego nas świata gwarantowana.

Sebastian Madejski – multiinstrumentalista, od ponad 25 lat lider warszawskiej formacji Beltaine Improved, obecnie również współtwórca Loopus Duo, Tańców Snu, Damy Kruk czy Kabuko). W przeszłości współpracujący m.in. z Wojciechem Konikiewiczem, Władysławem Komendarkiem, Januszem Smykiem i Maciejem Cierlińskim. W swoim czasie aktor Teatru Polskiego w Warszawie w dramacie Juliusza Słowackiego pt. „Kordian” (reż. Pawel Passini)

Maciej Krzyżyński - perkusista poruszający się w wielu stylach, od rocka po jazz. Otwarty na muzykę i eksperymentowanie dźwiękiem. W swojej grze wykorzystujący szeroki wachlarz środków wyrazu artystycznego i narzędzi, podkreślający możliwości instrumentu. W wolnym czasie poszerza wiedzę w zakresie gry na fortepianie.

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00