Zespół "Mazowsze" - Bilety

Zespół

Wielka Gala Zespołu MAZOWSZEMAZOWSZE należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źród...

Więcej ...

Podsumowanie cen

Kup bilety
WydarzenieMiastaData
Zespół "Mazowsze" - Koncert galowyKRAKÓW
ICE Kraków Congress Centre
So, 11.11.17
18:00
 
Bilety od 90,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 1 z 1

Informacje na temat wydarzenia

Wielka Gala Zespołu MAZOWSZE

MAZOWSZE należy do największych na świecie zespołów artystycznych sięgających do bogactwa narodowych tańców, piosenek, przyśpiewek i obyczajów. Jego rodowodem są źródła, które podkreślają, że wśród innych mód jesteśmy sobą. Z uwagi na ogromne bogactwo repertuarowe, MAZOWSZE powszechnie uznawane jest za zespół narodowy. Dla tysięcy odbiorców zagranicznych, koncerty zespołu były pierwszym kontaktem z polską kulturą. „Jeśli takie jest oblicze Polski, to niech żyje Polska!” napisał o zespole szwajcarski dziennik “Gazette de Lausanne”, a Jerzy Waldorff nazwał MAZOWSZE perłą w koronie Rzeczypospolitej.

Zespół MAZOWSZE występował ponad 7000 razy dla ponad 16 milionów widzów, w 50 krajach na 5 kontynentach. 120 tancerzy, śpiewaków i muzyków, ponad 1500 przepięknych kostiumów z 20 etnograficznych regionów Polski. W programie koncertu zobaczyć będzie można najciekawsze choreografie z repertuaru zespołu, usłyszeć najbardziej popularne piosenki. W wirze kolorów pojawią się więc tańce narodowe, jak polonez, krakowiak, oberek, mazur czy kujawiak oraz tańce regionalne (wraz z charakterystycznymi, oryginalnymi przyśpiewkami).
 •  
  Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze
    5 Gwiazdy, od 3 FanReport
 • GDYNIA - Gdynia Arena

  12.11.16

  WSPANIAŁE WYDARZENIE! z AGNIESZKA, 17.11.16
  POLECAM KAŻDEMU.. BEZ ZNACZENIA NA WIEK!!!! TEATR MUZYKA W JEDNYM..BYŁO MAGICZNIE ..NIESAMOWITE WYSTĄPIENIE ,PRZECUDOWNE TAŃCE STROJE PRZEPIĘKNE UŚMIECHY GŁOSY.. POLECAM SERDECZNIE KAŻDEMU Z PAŃSTWA BO NAPRAWDĘ WATRO PRZEŻYĆ COŚ TAKIEGO!!!!
 • Gdynia - Gdynia Arena

  12.11.16

  wzruszające z Maria, 13.11.16
  Wzruszające spotkanie ze wspomnieniami młodości , ludową barwną i kolorową kulturą muzyczną, dzięki ludziom młodym. Brakowało mi możliwości śpiewania z artystami, takie zachowanie jest obce naszym obyczajom, a dusza się rwie. Przemiłe wspomnienie, zachwyt nad różnorodnością, bogactwem niezbyt wielkiego kraju.
 • Kraków - ICE Kraków Congress Centre

  23.10.16

  super MAZOWSZE z Stefan, 25.10.16
  super wydarzenie, stroje, sceniczny taniec góralski żywy, naturalny, a śpiew !! Po prostu trzeba samemu to zobaczyć jeśli jeszcze ktoś nie był ....

Kontynuuj przeglądanie

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00