Zucchero - Bilety

Zucchero - Bilety

Zucchero: Ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Sopocie i Szczecinie Knock Out Productions i B90 informują, iż rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert Zucchero w Sopocie. Bilety można zakupi...

Więcej ...

  • Kiedy i gdzie?

  • Dla mnie i dla innych!

  • EVENTIM Społeczność

Podsumowanie cen

Kup bilety

Na to wydarzenie drukujemy specjalne kolorowe bilety FanTicket. W związku z tym czas realizacji zamówienia może wynosić do 14 dni roboczych.

WydarzenieMiastaData
ZuccheroSZCZECIN
Azoty Arena
Pt, 23.06.17
20:00
 
Bilety od 105,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
ZuccheroSOPOT
Opera Leśna
So, 24.06.17
19:00
 
Bilety od 149,00 PLN
Bilety Ticketdirect są dostępne  Bilety
1 - 2 z 2

Informacje na temat wydarzenia

Zucchero: Ruszyła sprzedaż biletów na koncert w Sopocie i Szczecinie

Knock Out Productions i B90 informują, iż rozpoczęła się sprzedaż biletów na koncert Zucchero w Sopocie. Bilety można zakupić w serwisie Eventim.pl, a ich ceny wahają się od 149 zł do 289 zł (zależnie od wybranego miejsca).

Zucchero wystąpi na dwóch koncertach w Polsce: 23 czerwca w szczecińskiej Azoty Arena oraz dzień później 24 czerwca w sopockiej Operze Leśnej.

ZUCCHERO (Włochy) pop, rock, blues, soul, blues rock:
Jego ksywa znaczy "cukier", ale muzyka Adelmo Fornaciarego, którego od blisko 40 lat znamy jako Zucchero z tanim słodzeniem i schlebianiem publiczności, nie ma nic wspólnego. Artysta pochodzący z zatopionego w sielskim, wiejskim krajobrazie Reggio Emilia, kawaler Orderu Zasługi Republiki Włoskiej za osiągnięcia na polu kultury, zawsze tworzył muzykę szczerą i prosto z serca. A że obdarzony jest ponadprzeciętnym talentem i wspaniałą osobowością, osiągnął niesamowity sukces na świecie, który mierzony jest zarówno ponad 50 milionami sprzedanych płyt, jak i współpracą z legendarnymi postaciami świata muzyki, choćby Erikiem Claptonem, Jeffem Beckiem, Steviem Rayem Vaughanem, Brianem Mayem, Milesem Davisem, Rayem Charlesem, B. B. Kingiem, Stingiem, Bono, Paulem Youngiem, Peterem Gabrielem, Luciano Pavarottim, czy Andreą Bocellim. Z Youngiem nagrał wielki przebój "Senza una donna (Without A Woman)". Inne wielkie hity Zucchero to "Diamante", "Il Volo/My Love", czy "Baila (Sexy Thing)/Baila morena".

O tym artyscie

Biografia artysty

Adelmo Fornaciari znany jako Zucchero (pseudonim wymyślony przez szkolnego nauczyciela artysty) jest jednym z niewielu włoskich muzyków, któremu udało się odnieść sukces zagranicą. Swój sukces zawdzięcza zarówno współpracy z innymi wspaniałymi artystami, jak i utrzymującej się od lat opinii muzyka dającego doskonałe występy na żywo. W jego twórczoś...
Czytaj więcej

Kontynuuj przeglądanie

FanTicket

Na powyższe wydarzenia dostępny jest FanTicket.
FanTicket to prawdopodobnie najpiękniejsza pamiątka z koncertu Twojego ulubionego artysty. Druk wysokiej jakości i niepowatarzalny projekt powoduje, że FanTicket jest idealnym pomysłem na prezent! Zaprojektowane w kolorze FanTickets są drukowane na niepowtarzalnym blankiecie i reprezentują prawdopodobnie najlepsza alternatywę w stosunku do zwyczajnych biletów.

* Callcenter:  
Callcenter
+48 22 591 83 83

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00


Punkt Eventim ZASP
Al. Jerozolimskie 25 Warszawa

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 19:00