Nowocześnie zaprojektowany interfejs i uproszczony proces składania zamówień!

Dzięki aplikacji EVENTIM PL możesz zamówić oficjalne bilety w dowolnym miejscu i czasie. Prosto i bezpiecznie.

CECHY
Zalety na pierwszy rzut oka

EVENTIM.App

STRONA DOMOWA

Wszystko w jednym miejscu! Twoja spersonalizowana strona domowa informuje Cię o wybranych wydarzeniach, artystach i nowościach.

 

1/8

EVENTIM.App

WYSZUKIWARKA

Od teraz możesz znaleźć to, czego szukasz jeszcze szybciej! Dzięki naszej poręcznej funkcji autouzupełniania będziesz otrzymywać sugestie wyszukiwania już w trakcie pisania. Oszczędność czasu i mniej klikania.

 

2/8

EVENTIM.App

WIADOMOŚCI

Ważne informacje, ogłoszenia z trasy, wywiady, filmy i wiele więcej! Dzięki naszym wiadomościom, nie ominie Cię żadne ważne wydarzenie.

 

3/8

EVENTIM.App

ULUBIONE

Oznacz swoje ulubione elementy klikając znaczek serca lub po prostu dodaj swoich ulubionych wykonawców z biblioteki muzycznej lub z Facebooka. Dzięki wygodnej funkcji Push będziesz na bieżąco ze wszystkimi przedsprzedażami.

 

4/8

ULUBIONE MIEJSCA

Oznacz swoje ulubione miejsca imprez i pozwól na automatyczne informacje o zbliżających się wydarzeniach. Znajdziesz tu też informacje o usługach, sposobach dojazdu i miejscach parkingowych.

 

5/8

PLAN SALI

Większość wydarzeń pozwala na wybór miejsc za pomocą planu sali. Dzięki temu możesz zdecydować, gdzie dokładnie chcesz usiąść.

 

6/8

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Nie chcesz iść samotnie na wydarzenie, które udało Ci się znaleźć? Zainteresuj znajomych i krewnych, dzieląc się nim w mediach społecznościowych.

 

7/8

PERSONALIZACJA

Z łatwością możesz dostosować aplikację do swoich osobistych preferencji. Na przykład możesz ustawić własną stronę główną i obserwować swoich ulubionych wykonawców. Możesz także zarządzać swoimi mobilnymi biletami.

 

8/8

OPINIE O APLIKACJI EVENTIM PL

Bardzo przyjazna aplikacja
Działa bez zarzutu i plusem są informacje przypominajki :)
Bardzo zadowolona
Polecam.
Aplikacja prosta, dobrze się przegląda, ma wiele fajnych opcji ułatwiających przeglądanie. Naprawdę bardzo dobra
W końcu!
Wszystkie bilety w jednym miejscu! Fajnie działa, dobrze się kupuje. Naprawdę spoko

Pobierz aplikację EVENTIM PL bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play.

Dzięki aplikacji EVENTIM PL, lider rynku sprzedaży biletów w Europie oferuje dostęp do ponad 200 000 wydarzeń rocznie oraz wyjątkowy zakres usług i funkcjonalności. Kupuj oficjalne bilety w dowolnym momencie, odkrywaj ekscytujących nowych artystów i korzystaj z atrakcji w każdym odwiedzanym mieście jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Opole, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Rzeszów, Gliwice i wiele innych. Dzięki aplikacji EVENTIM PL jesteś zaledwie o kilka kliknięć od następnego atrakcyjnego wydarzenia!

Dzięki aplikacji EVENTIM PL otrzymasz wszystkie ważne informacje na temat biletów, bez względu na to, czy jest to przedsprzedaż, ogłoszenie trasy czy dodatkowe terminy. W aplikacji EVENTIM PL możesz wygodnie zarządzać swoimi ulubionymi artystami, niezależnie od tego, czy jest to rock, pop, hip-hop, techno, muzyka klasyczna czy indie, duży festiwal czy mały klubowy koncert. Dzięki aplikacji EVENTIM PL możesz zarezerwować bilety wygodnie, prosto i bezpiecznie. W aplikacji EVENTIM PL znajdziesz bilety na koncerty, festiwale, występy, pokazy, gale, wystawy, imprezy komediowe, imprezy sportowe i do teatrów.