Nowocześnie zaprojektowany interfejs i uproszczony proces składania zamówień!

Dzięki aplikacji EVENTIM PL możesz zamówić oficjalne bilety w dowolnym miejscu i czasie. Prosto i bezpiecznie.

Google Play
Appstore

CECHY
Zalety na pierwszy rzut oka

EVENTIM.App

STRONA DOMOWA

Wszystko w jednym miejscu! Twoja spersonalizowana strona domowa informuje Cię o wybranych wydarzeniach, artystach i nowościach.

 

1/8

EVENTIM.App

WYSZUKIWARKA

Od teraz możesz znaleźć to, czego szukasz jeszcze szybciej! Dzięki naszej poręcznej funkcji autouzupełniania będziesz otrzymywać sugestie wyszukiwania już w trakcie pisania. Oszczędność czasu i mniej klikania.

 

2/8

EVENTIM.App

WIADOMOŚCI

Ważne informacje, ogłoszenia z trasy, wywiady, filmy i wiele więcej! Dzięki naszym wiadomościom, nie ominie Cię żadne ważne wydarzenie.

 

3/8

EVENTIM.App

ULUBIONE

Oznacz swoje ulubione elementy klikając znaczek serca lub po prostu dodaj swoich ulubionych wykonawców z biblioteki muzycznej lub z Facebooka. Dzięki wygodnej funkcji Push będziesz na bieżąco ze wszystkimi przedsprzedażami.

 

4/8

ULUBIONE MIEJSCA

Oznacz swoje ulubione miejsca imprez i pozwól na automatyczne informacje o zbliżających się wydarzeniach. Znajdziesz tu też informacje o usługach, sposobach dojazdu i miejscach parkingowych.

 

5/8

PLAN SALI

Większość wydarzeń pozwala na wybór miejsc za pomocą planu sali. Dzięki temu możesz zdecydować, gdzie dokładnie chcesz usiąść.

 

6/8

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Nie chcesz iść samotnie na wydarzenie, które udało Ci się znaleźć? Zainteresuj znajomych i krewnych, dzieląc się nim w mediach społecznościowych.

 

7/8

PERSONALIZACJA

Z łatwością możesz dostosować aplikację do swoich osobistych preferencji. Na przykład możesz ustawić własną stronę główną i obserwować swoich ulubionych wykonawców. Możesz także zarządzać swoimi mobilnymi biletami.

 

8/8

OPINIE O APLIKACJI EVENTIM PL

Bardzo przyjazna aplikacja
Działa bez zarzutu i plusem są informacje przypominajki :)
Bardzo zadowolona
Polecam.
Aplikacja prosta, dobrze się przegląda, ma wiele fajnych opcji ułatwiających przeglądanie. Naprawdę bardzo dobra
W końcu!
Wszystkie bilety w jednym miejscu! Fajnie działa, dobrze się kupuje. Naprawdę spoko

Pobierz aplikację EVENTIM PL bezpłatnie ze sklepu App Store lub Google Play.

Google Play
Appstore

Dzięki aplikacji EVENTIM PL, lider rynku sprzedaży biletów w Europie oferuje dostęp do ponad 200 000 wydarzeń rocznie oraz wyjątkowy zakres usług i funkcjonalności. Kupuj oficjalne bilety w dowolnym momencie, odkrywaj ekscytujących nowych artystów i korzystaj z atrakcji w każdym odwiedzanym mieście jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Toruń, Opole, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Rzeszów, Gliwice i wiele innych. Dzięki aplikacji EVENTIM PL jesteś zaledwie o kilka kliknięć od następnego atrakcyjnego wydarzenia!

Dzięki aplikacji EVENTIM PL otrzymasz wszystkie ważne informacje na temat biletów, bez względu na to, czy jest to przedsprzedaż, ogłoszenie trasy czy dodatkowe terminy. W aplikacji EVENTIM PL możesz wygodnie zarządzać swoimi ulubionymi artystami, niezależnie od tego, czy jest to rock, pop, hip-hop, techno, muzyka klasyczna czy indie, duży festiwal czy mały klubowy koncert. Dzięki aplikacji EVENTIM PL możesz zarezerwować bilety wygodnie, prosto i bezpiecznie. W aplikacji EVENTIM PL znajdziesz bilety na koncerty, festiwale, występy, pokazy, gale, wystawy, imprezy komediowe, imprezy sportowe i do teatrów.